Tiskárna Smart (PocketPhoto) - potisk PVC karet

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Prodej ukončen
14 990 Kč
Kód produktu EX45001
Značka Sinfonia - Shinko
Kategorie Smart (PocketPhoto) tiskárna - potisk PVC karet
 

Použitím plnobarevného 6-ti polového foto-ribbonu lze na fotokartu natisknout nejen průkazové fotografie, ale především fotografie z ateliéru, svatby nebo fotografie domácích mazlíčků apod. Tiskárna SMART umí kromě plnobarevných foto-ribbonů používat i jednobarevný černý, stříbrný nebo zlatý ribbon. V nabídce je i jeden speciální plnobarevný foto-ribbon s přidanou fluorescenční vrstvou viditelnou pouze pod UV světlem. Jednostranně plnobarevným foto-ribbonem potisknete 144 karet za hodinu, oboustranně 120 karet za hodinu při použití rotátoru fotokaret zajišťujícího efektivní otáčení karet. Stav tiskárny se přehledně zobrazuje na dvouřádkovém LCD displeji.

Tiskárna SMART není jen tiskárnou, nabízí i možnost zápisu do magnetických pásků a elektronických čipů pomocí magnetického kodéru, kontaktního IC kodéru a bezkontaktního IC kodéru. Software pro ovládání těchto komponent je dodáván společně s tiskárnou. Vítaným pomocníkem při práci s tiskárnou SMART je také přibalený software SMART DESIGN, pomocí kterého můžete vytvářet vlastní grafiku s čárovými kódy nebo bezpečnostními fluorescenčními prvky.

Fototisk na plastové karty o rozměrech 54 x 86 mm (platební karta). Špičková technologie tiskárny SMART zajišťuje plnobarevný fototisk (16,7 mil. barev, 300 dpi) na speciální plastovou kartu. Odolné proti oděru a mechanickému poškození, vhodné pro portrétovou fotografii, fotografii dětí, reklamu, luxusní vizitky apod. Ideální pro foto do každé peněženky.
Možnost oboustranného tisku, či tisku na karty s magnetickým páskem nebo čipem. Včetně bohatého sw pro návrh designu a tisk karet.

TTD:
Tiskový systém: sublimační tisk
Rozlišení: 300 dpi
Počet barev: 16,7 mil
Rychlost tisku: 25s - plnobarevný tisk, 5s - jednobarevný tisk
Typ karet: PVC laminované (86 x 54mm)
Síla karty: 0,4 - 1,0 mm
Zásobník prázdných karet: pro 90 ks
Zásobník potištěných karet: pro 40 ks
Rotátor karty: Option / příslušenství
Interface: USB 2.0
Napájení: 230V
Rozměry: v195 x š170 x d420 mm
Hmotnost: 5 kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP