Fomei LED Ring SMD 23W kruhové světlo

 
Novinka
  • 1 z 3
 

Kruhové LED světlo s výkonem 23W, čtyřmi oddělenými sekcemi (zapnout/vypnout) a modulací teploty světla 3000°K - 5600°K.

Dostupnost Prodej ukončen
4 580 Kč
Kód produktu FY3463
Značka Fomei
Kategorie Trvalá světla
 

Kouzlo kruhového světla

Kruhové světlo je známé hlavně z oblasti portrétní fotografie, kde v očích vytváří nádherné efekty a zároveň tvář osvětluje ze všech stran, takže vytváří nádherné, měkké světlo. 23W FOMEI LED RING obsahuje 112 LED diod o výkonu 0.2W, které jsou obsažené ve 4 sekcích, které se dají libovolně zapnout, či vypnout.

Image 3

 

Kreativní portrét

V případě této fotografie jsou zapnuté pouze dvě sekce do kříže a i přes snížený výkon je na portrétu znát měkké světlo a specifický odraz v očích. Vše záleží na tom, do jaké vzdálenosti od obličeje kruhové LED světlo umístíte, či jaké sekce zapnete, nebo vypnete.

Fotoaparát může být umístěn přímo na kruhovém LED světle, nebo opodál na stativu a mířit na objekt s delší ohniskovou vzdáleností skrze kruhové světlo.

L-držák, na kterém je světlo upevněné, je možné posouvat nahoru a dolů. Můžete tedy měnit pozici fotoaparátu v kruhu, nebo zasunout držák co nejníže a fotit skrze kruh z větší vzdálenosti.

Produkt potěší svou cenou ve srovnání s možnostmi, které nabízí. Pokud již používáte jakékoli světla, velmi jednoduše můžete sladit barevnou teplotu a doplnit je přídavným světlem z FOMEI LED RING SMD 23W. Rozměry

 

Hmotnost:       0,9 kg
Výška:      380 mm + 80mm držák na stojan
Šířka:      380 mm
Hloubka:        50 mm 

 

Image 4

Svítivost podle vzdálenosti

 

Vzdálenost (m): LUX 
0,5m:      861
1m:      241 
2m:     66.2 

 

Balení obsahuje

 

1 x   Přepravní taška
1 x   LED RING SMS 23W
1 x   Síťový adaptér  
1 x   Držák pro uchycení fotoaparátu 
    
                     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP