Fomei LED Wifi-300F Fresnel

 
  • 1 z 4
 

Výkonné 300W LED světlo (ekvivalent k 3000W) s fresnelovou čočkou, dotykovým displejem a možností bezdrátového ovládání skrze aplikaci v telefonu, či tabletu.

Dostupnost Na dotaz
30 990 Kč    
Kód produktu FY3471
Značka Fomei
Kategorie Trvalá světla
 

Výkonný pomocník nejen do filmového studia

 

Image 5


FOMEI LED WIFI-300F Fresnel je nejen díky variabilnímu úhlu svícení (20°- 60°)  vhodný k plošnému nasvícení scén, nebo svícení detailů. FOMEI LED Fresnel disponuje rozpětím barevné teploty světla od 3000°K do 8000°K a přehledným, podsvíceným a dotykovým displejem. Výkon 300W se u LED technologie připisuje ekvivalentu 3000W výkonu běžné žárovky, zároveň však s vysokou úsporou energie!
Image 6Žádné obavy  

Pokud již teď používáte halogenová, zářivková, nebo jiná LED světla, nemusíte mít strach z rozdílné barevné teploty světla. Právě barevnou teplotu můžete nastavit v rozsahu 3000°K - 8000°K, takže můžete mít nový, výkonný a pohodlný zdroj světla, který můžete sladit s Vašimi dosavadními.

Image 3   Image 4Pohodlné ovládání

Kromě ovládání otočnými knoflíky lze teplotu a výkon světla ovládat i přes dotykový displej.

Již samotný název světla napovídá, že větlo také můžete bezdrátově ovládat přímo od fotoaprátu, nebo kamery pomocí smartphonu / tabletu. Není to problém, stačí si stáhnout aplikaci L-Control na svůj mobilní telefon s androidem, nebo iOs, připojit do světla wifi vysílač, připojit se na wifi síť a už nemusíte ke světlu ani na krok.   

Navíc můžete pomocí aplikace vytvářet jednotlivé presety (přednastavení), které si můžete do telefonu ukládat a použít později. 

Nebojte se přehřátí

Zadní panel disponuje ukazatelem teploty, takže se nemusíte bát nehody. Uvnitř se nachází aktivní chlazení, a technologie "Over-heat protection", která Vám dovolí používat světlo do teploty 75°C. Pokud chcete pracovat v tichém režimu, stačí vypnout ventilátor tlačítkem "FAN", ale za cenu poklesu výkonu na 50%.Image 8
Image 10

 

Myslíme i na detaily

Klapky jsou u fresnelových světel samozřejmostí, avšak mezeru mezi klapkami a světlem zakrývá odrazný textil, který napomáhá usměrnit tok světla pouze dopředu a zároveň zamezuje nechtěnému osvětlení scény do krajů.

"U" Držák je připevněn na stranách fresnelu aretačními šrouby. S držákem můžete jezdit v téměř celé délce světla a vyvážit ho tak.

Image 9

 

Svítivost podle vzdálenosti a úhlu světla
Vzdálenost (m): LUX při 20° LUX při 60°
     
1m: 27 000 7 960
3m:   2 740    860
5m:      976    344
7m:      525    181

Balení obsahuje:

 Světlo, napájecí adaptér do sítě, klapky, pruh látky mezi světlo a klapky (Nuns knickers)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP