Fomei LED Wifi-750F Fresnel

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Na dotaz
74 990 Kč    
Kód produktu FY3479
Značka Fomei
Kategorie Trvalá světla
 

Výkonné 750W LED světlo s fresnelovou čočkou, dotykovým displejem a možností bezdrátového ovládání skrze aplikaci v telefonu, či tabletu. Samozřejmostí je 95 CRI a ovládání teploty barvy od 3000°K do 8000°K. Úhel svícení lze nastavit od 20° do 60°.

 

Výkonný pomocník na velké filmové scény

 

Image 3


FOMEI LED WIFI-750F Fresnel je nejen díky variabilnímu úhlu svícení (20°- 60°) vhodný k plošnému nasvícení scén, nebo svícení detailů. FOMEI LED Fresnel disponuje rozpětím barevné teploty světla od 3000°K do 8000°K a přehledným, podsvíceným a dotykovým displejem. Výkon 750W se u LED technologie připisuje ekvivalentu 7500W výkonu běžné žárovky, zároveň však s vysokou úsporou energie!
Image 4

Žádné obavy

Pokud již teď používáte halogenová, zářivková, nebo jiná LED světla, nemusíte mít strach z rozdílné barevné teploty světla. Právě barevnou teplotu můžete nastavit v rozsahu 3000°K - 8000°K, takže můžete mít nový, výkonný a pohodlný zdroj světla, který můžete sladit s Vašimi dosavadními.

Životnost LED čipu: 50 000 hodin

Světla FOMEI LED WIFI Fresnel jsou "flicker free” (Světla neblikají při rychlejším snímání videa). Světla byla testována i na 2,5 tis. snímků za vteřinu. 

Pohodlné ovládání

Image 5
Image 6

 

Kromě ovládání otočnými knoflíky lze teplotu a výkon světla ovládat i přes dotykový displej.

Již samotný název světla napovídá, že světlo také můžete bezdrátově ovládat přímo od fotoaparátu, nebo kamery pomocí smartphonu nebo tabletu. Není to problém, stačí si stáhnout aplikaci L-Control na svůj mobilní telefon s androidem, nebo iOs, připojit do světla wifi vysílač, připojit se na wifi síť a už nemusíte ke světlu ani na krok.

Navíc můžete pomocí aplikace vytvářet jednotlivé presety (přednastavení), které si můžete do telefonu ukládat a použít později.

Heslo k LED wifi: candlehome 

Nebojte se přehřátí

Zadní panel disponuje ukazatelem teploty, takže se nemusíte bát nehody. Uvnitř se nachází aktivní chlazení, a technologie "Over-heat protection", která Vám dovolí používat světlo do teploty 75°C. Pokud chcete pracovat v tichém režimu, stačí vypnout ventilátor tlačítkem "FAN".


Image 9
Myslíme i na detaily

Klapky jsou u fresnelových světel samozřejmostí, avšak mezeru mezi klapkami a světlem zakrývá odrazný textil, který napomáhá usměrnit tok světla pouze dopředu a zároveň zamezuje nechtěnému osvětlení scény do krajů.
Image 8

Svítivost podle vzdálenosti a úhlu světla

 

Vzdálenost (m): LUX:
1m 111 000
3m 11 000
5m 5800

 

Balení obsahuje:

Světlo, napájecí adaptér do sítě, klapky, pruh látky mezi světlo a klapky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP