Filmové skenery

Filmové skenery dokonale zapadnou do vaší kanceláře. Už žádné rozmazané fotografie, dokumenty nebo filmy. Zachytí a perfektně vytisknou každý detail. Vy ještě nemáte svůj filmový skener? Tak na co ještě čekáte? 

Skener diapozitivu a negativu se stará o to, aby všechno, co jste zachytili na film, bylo převedeno do digitální podoby. Při výběru dbejte na to, jak kvalitní fotky dostanete. Proto koukejte na parametry: rozlišení a barevná hloubka. Tak zjistíte, jestli daný skener stojí za to.

Co je skener diapozitivu a co skener na negativy? Je to jedna a ta samá věc. Tyto typy filmů se liší z hlediska fotografování, pro jejich skenování a digitalizaci se však využívá stejná technologie. Existuje i speciální nástavec na skenování negativu.

Skener na diapozitivy a negativy disponuje LCD displejem, který zobrazuje všechny cenné informace. Například náhled jednotlivých snímků. Tuto funkci můžete znát také pod pojmem CMOS senzor. Jeho rolí je nasnímat film rychle a nemá problém ani s prachem nebo škrábanci.

 
4590
549901459054990
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem