Fotopasti

Fotopasti - maskované bezpečnostní a lovecké fotoaparáty s možností nahrávání statických snímků nebo krátkých videí. Aktivní jsou pouze tehdy, pokud se v jejich okolí pohybuje člověk nebo zvěř.

Fotopasti na ochranu majetku

Tyto citlivé přístroje byly původně určené pro focení zvířat v přírodě, v současné době se ale stále více uplatňují při ochraně majetku. Na provoz postačuje sada tužkových baterií a není potřeba stálá obsluha. Oproti běžným bezpečnostním kamerám tedy nevyžadují žádný zdroj elektrické energie - navíc jsou mnohonásobně levnější. Vzhledem k jejich kompaktním rozměrům jsou také snadno přenosné. Fotopasti s neviditelným přísvitem (940nm) exponují bez jakéhokoliv světelného efektu, doporučujeme použít především jako ochranu proti zlodějům. 

Fotopasti na zvěř

U fotopastí s viditelným přísvitem se LED diody v době exponování mírně začervenají. Přestože světlo do okolního prostoru nevyzařuje, je možné si jich v noci při přímém pohledu všimnout. Proto se používají především na pozorování zvěře, ale vhodné jsou i na ochranu majetku. V nabídce máme také modely s možností okamžitého přenosu zaznamenaných snímků na mobil nebo na email, takzvané fotopasti GSM - případně 2G a 3G.

Fotopasti UOVision, scOUTGUARD, BUNATY

Mezi nejžádanější modely, které se vyznačují vysokou kvalitou a optimální cenou jsou především dva špičkové modely s neviditelným přísvitem (940nm)  - UOVision UV595 HD a UOVision UM595-2G nabízí značka OUVision. Mají rozlišení čipu 8Mpx interpolovaně, jsou s českým menu a jsou zcela totožné, model UM595-2G s přednastavenými operátory navíc umožňuje ihned odesílat zaznamenané snímky prostřednictvím MMS na mobil, nebo pomocí GPRS na email. 

Dalšími z oblíbených jsou také fotopasti ScoutGuard SG 520-12M, ForestCam LS870 a Bunaty Full HDZ GSM modelů pak ForestCam LS880 a Bunaty Full HD GSM.

Jsme specialisté na prodej fotopastí a zároveň patříme mezi největší prodejce v ČR. Vysvětlíme funkčnost a rozdíly, poradíme s výběrem té nejvhodnější fotopasti, pomůžeme nastavit jednotlivé parametry. Vše skladem s expedicí do 24 hodin. Zabýváme se také velkoobchodním prodejem fotopastí, při jednorázovém odběru 3ks a více poskytujeme množstevní slevy. Pro více informací volejte tel.: 602 80 36 37

 
200
899012008990
Značky
 
GSM

Stránka 1 z 3 - 59 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 59 položek celkem

hp-znacky-02 hp-znacky-02 hp-znacky-02 hp-znacky-01 hp-znacky-03 hp-znacky-04 hp-znacky-05 hp-znacky-06 hp-znacky-05 hp-znacky-07
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.