Fotopasti

Fotopasti - maskované bezpečnostní a lovecké fotoaparáty s možností nahrávání statických snímků nebo krátkých videí. Aktivní jsou pouze tehdy, pokud se v jejich okolí pohybuje člověk nebo zvěř.

Fotopasti na ochranu majetku

Tyto citlivé přístroje byly původně určené pro focení zvířat v přírodě, v současné době se ale stále více uplatňují při ochraně majetku. Na provoz postačuje sada tužkových baterií a není potřeba stálá obsluha. Oproti běžným bezpečnostním kamerám tedy nevyžadují žádný zdroj elektrické energie - navíc jsou mnohonásobně levnější. Vzhledem k jejich kompaktním rozměrům jsou také snadno přenosné. Fotopasti s neviditelným přísvitem (940nm) exponují bez jakéhokoliv světelného efektu, doporučujeme použít především jako ochranu proti zlodějům nebo pro monitorování zvěře. 

Fotopasti na zvěř

U fotopastí s viditelným přísvitem se LED diody v době exponování mírně začervenají. Přestože světlo do okolního prostoru nevyzařuje, je možné si jich v noci při přímém pohledu všimnout - takové fotopasti v naší nabídce nenajdete. I pro monitorování zvěře doporučujeme pouze fotopasti s neviditelným nočním přísvitem. V nabídce máme také modely s možností okamžitého přenosu zaznamenaných snímků na mobil nebo na email, takzvané fotopasti GSM, 3G a 4G.

Fotopasti BUNATY, UOVISION, SCOUTGUARD

Mezi nejžádanější modely, které se vyznačují vysokou kvalitou a optimální cenou jsou především dva špičkové modely s neviditelným přísvitem (940nm)  - Bunaty Full HD a Bunaty Full HD GSM od prémiové značky Bunaty. Mají rozlišení čipu 12Mpx interpolovaně, české menu a jsou zcela totožné, model Bunaty Full HD GSM navíc umožňuje ihned odesílat zaznamenané snímky na váš email nebo telefon.

Další velmi populární a osvědčené jsou fotopasti Bunaty Mini Full HD a Predator XZ GSM modelů pak modely Bunaty Full HD 4G a ScoutGuard SG880-MK.

Jsme specialisté na prodej fotopastí a zároveň patříme mezi největší prodejce v ČR. Vysvětlíme funkčnost a rozdíly, poradíme s výběrem té nejvhodnější fotopasti, pomůžeme nastavit jednotlivé parametry. Vše skladem s expedicí do 24 hodin. Zabýváme se také velkoobchodním prodejem fotopastí, při jednorázovém odběru 3ks a více poskytujeme množstevní slevy. Pro více informací volejte tel.: 602 80 36 37

 
190
989011909890
Značky
 
 
GSM

Stránka 1 z 3 - 73 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 73 položek celkem

BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení