Fotopasti, kterým nic neuteče

Fotopasti - maskované bezpečnostní a lovecké fotoaparáty s možností nahrávání statických snímků nebo krátkých videí. Aktivní jsou pouze tehdy, pokud se v jejich okolí pohybuje člověk nebo zvěř. 

Fotopasti na ochranu majetku

Tyto citlivé přístroje byly původně určené pro focení zvířat v přírodě, v současné době se ale stále více uplatňují při ochraně majetku. Na provoz postačuje sada tužkových baterií a není potřeba stálá obsluha. Oproti běžným bezpečnostním kamerám tedy nevyžadují žádný zdroj elektrické energie - navíc jsou mnohonásobně levnější. Vzhledem k jejich kompaktním rozměrům jsou také snadno přenosné. Fotopasti s neviditelným přísvitem (940nm) exponují bez jakéhokoliv světelného efektu, doporučujeme použít především jako ochranu proti zlodějům nebo pro monitorování zvěře. Vyberte si z pohodlí domova novou fotopast na zloděje. 

Fotopasti na zvěř

U fotopastí s viditelným přísvitem se LED diody v době exponování mírně začervenají. Přestože světlo do okolního prostoru nevyzařuje, je možné si jich v noci při přímém pohledu všimnout - takové fotopasti v naší nabídce nenajdete. I pro monitorování zvěře doporučujeme pouze fotopasti s neviditelným nočním přísvitem. V nabídce máme také modely s možností okamžitého přenosu zaznamenaných snímků na mobil nebo na email, takzvané fotopasti GSM, 3G a 4G.

Fotopasti BUNATY, UOVISION, SCOUTGUARD

Mezi nejžádanější modely, které se vyznačují vysokou kvalitou a optimální cenou jsou především dva špičkové modely s neviditelným přísvitem (940nm)  - Bunaty Full HD a Bunaty Full HD GSM od prémiové značky Bunaty. Mají rozlišení čipu 12Mpx interpolovaně, české menu a jsou zcela totožné, model Bunaty Full HD GSM navíc umožňuje ihned odesílat zaznamenané snímky na váš email nebo telefon.

Další velmi populární a osvědčené jsou fotopasti Bunaty Mini Full HD a Predator XZ GSM modelů pak modely Bunaty Full HD 4G a ScoutGuard SG880-MK.

Přečtěte si článek Jak vybrat nejlepší fotopast pro vaše potřeby nebo 5 mýtů o fotopastech.

Jsme specialisté na prodej fotopastí a zároveň patříme mezi největší prodejce v ČR. Vysvětlíme funkčnost a rozdíly, poradíme s výběrem té nejvhodnější fotopasti, pomůžeme nastavit jednotlivé parametry. Vše skladem s expedicí do 24 hodin. Zabýváme se také velkoobchodním prodejem fotopastí, při jednorázovém odběru 3ks a více poskytujeme množstevní slevy. Pro více informací volejte tel.: 602 80 36 37

 
99
98901999890
Značky
 
 
GSM

Stránka 1 z 2 - 53 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 53 položek celkem

BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP