Dalekohledy

Zdá se vám, že je něco až příliš vzdáleného, ​​aby to vaše oko rozeznalo? Pro kvalitní dalekohledy to není žádná výzva. Jak takový dobrý dalekohled najít? Jednoduše, pro začátek si stačí všímat dvou důležitých věcí: zvětšení a průměru objektivu.

Pokud nejste mistr v technických věcech, výběr dalekohledu vám usnadníme. Všímejte si jeho označení. Například dalekohled s označením 10x50 znamená, že dokáže přiblížit až 10násobně. Číslo 50 nám říká, jaký je průměr objektivu v milimetrech.

Abychom vám výběr toho pravého usnadnili, rozdělili jsme je na kategorie podle využití. Na našem e-shopu tak naleznete turistické dalekohledy, myslivecké dalekohledy, vojenské dalekohledy a další. Stačí si jen vybrat ten, který je vašemu oku nejbližší.

Pokud nechcete kupovat něco, čemu nedůvěřujete, můžete sáhnout po léty osvědčené kvalitě. Tím máme na mysli hlavně Fomei dalekohledy a dalekohledy Nikon. Kde váš zrak končí, tam dalekohled teprve začíná.

 
150
1080001150108000
Značky

Stránka 1 z 4 - 91 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 91 položek celkem

BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení