Digitální noční vidění Pulsar Recon X850

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
17 990 Kč
Kód produktu IF1262
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální noční vidění
Záruka 3 roky
 

Recon X850 je nejvýkonnějším digitálním nočním viděním modelové řady Recon.
Na rozdíl od základního modelu má přístroj zpracování obrazu SumLight, což umožňuje vidění i při velmi nízkých hodnotách zbytkového osvětlení bez použití IR přísvitu. K zobrazení Recon X850 používá OLED displeje velmi vysokého rozlišení a výsledný obraz je plně srovnatelný s rozlišením mnohonásobně dražších přístrojů založených na zesilovačích jasu a pod.
Přístroj má vysoce světelný objektiv (F/d = 1,0), přenášející do přístroje mnohem více zbytkového světla než běžné objektivy používané v dalekohledech pro noční vidění. Výhodou Recon X850 je také jeho neomezené použití jak ve dne tak i v noci. Přístroj má kombinovaný video konektor, který pracuje jak v režimu video výstupu tak i video vstupu, a umožňuje připojení periferních zařízení pro nahrávání a sledování obrazu nebo sledovaní obrazu na vnitřní obrazovce přístroje například při připojení externího video snímače s rádiovým přenosem obrazu.
Vestavěný laserový infračervený přísvit přístroje má vlnovou délkou 780nm a tři stupně regulace výkonu. Jeho paprsek umožňuje vidění v absolutní tmě na vzdálenost až 350m. K jejich upevnění má Recon X850 speciální boční „Weaver" lištu, kombinovanou se stativovým 1/4 palcovým závitem.

Kromě obrazových kvalit přístroj působí velmi elegantně, je dobře tvarován a příjemně se drží v ruce. Pulsar Recon X850 splňuje normu vodotěsnosti IPX6 a může byt používán v jakýchkoliv nepříznivých podmínkách: déšť, sněžení, mlha atd.

Zvětšení 5,5 x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 5,5°
EOM Digital
Vertikální rozlišení 50 řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání 350 m
Citlivost 0.0001 / 30000 lux (f1.2, S/N 20dB)
Vlnová délka IR 780 nm
Průměr výstupní pupily 4 mm
Oční reliéf 12 mm
Provozní doba 4 hod.
Provozní teplota od -25 do +45 °C
Voděodolnost IPX6
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Typ videosignálu na výstupu CCIR / EIA (dle regionu)
Napájení 4x AA
Rozměry 176x83x62mm
Hmotnost 0.42kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP