Digitální noční vidění Yukon Ranger LT 6,5x42 - monokulár

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
10 980 Kč
Kód produktu YR6542LT
Značka Yukon Advanced Optics
Webová stránka značky yukonopticsglobal.com/
Kategorie Digitální noční vidění
Záruka 3 roky
 

Digitální monokulár Yukon Ranger je přístrojem profesionální kvality, konstruovaný s použitím moderní digitální technologie. Jedná se o revoluční řešení v noční technice, při kterém byly aplikovány poznatky z moderní digitální technologie, při kterém se docílilo technických a jakostních charakteristik obrazu přístroje srovnatelných s nočním viděním generace II+.

Efektivní pozorování v noci za jakýchkoliv světelných podmínek zajišťuje vestavěný, velmi výkonný a přitom neviditelný infra reflektor, který má plynulou regulaci výkonu a funkci paměti nastavené hodnoty. Přístroj má klasický video výstup, což umožňuje nejen přístrojem pozorovat, ale také po připojení vnějších zařízení obraz nahrávat nebo sledovat na monitoru.

Univerzálnost v použití přístroje přináší jeho nezávislé napájení jak vlastním zdrojem, tak i pomocí externího zdroje, například přes adaptér 12V z elektrické sítě nebo přímo ze zásuvky autozapalovače v autě.

Ergonomický tvar uzpůsobený k pohodlnému a pevnému držení v ruce a odolnost přístroje vzhledem k povětrnostním podmínkám zvyšuje komfort při jeho použití. Pro použití se stativem je přístroj vybaven standardním závitem.

Zvětšení 6,5 x
Průměr objektivu 42 mm
Zorný úhel 5,0°
Vertikální rozlišení 40 řádků/mm
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Vzdálenost rozpoznání 250 m
Senzor CMOS
Vlnová délka IR 940 nm
Průměr výstupní pupily 4 mm
Oční reliéf 14 mm
Provozní teplota od -20 do +40 °C
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Napájení 6x AA
Rozměry 170x116x76mm
Hmotnost 0,65kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP