Pulsar Digiforce X970 digitální noční vidění

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
23 790 Kč
Kód produktu PDX970
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální noční vidění
Záruka 3 roky
 

 

 Digiforce Proměnné zvětšení
Funkce digitálního zoomu umožňuje dvojnásobné zvětšení obrazu a detailní prohlížení a rozpoznání objektů na větší vzdálenost.
 Digiforce Funkce SumLight
Funkce Sum Light™ umožňuje výrazně zvýšit citlivost CCD snímače v případě nízké úrovně okolního osvětlení (soumrak, noc) a tím umožňuje pozorování přístrojem při malém osvětlení i bez použití infračerveného přísvitu.
 Digiforce Vestavěný neviditelný IR přísvit
Digitální přístroj DIGIFORCE X970 je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem, s certifikací první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušícím zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje.
 Digiforce Necitlivost vůči účinkům jasného světla
Digitální přístroje pro noční vidění jsou necitlivé k nasvícení jasným denním světlem a proto ve srovnání s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemohou byt tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti DIGIFORCE a jejich celkovou životnost.  Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytce objektivu DIGIFORCE je instalován filtr, snižující jak množství světla vstupujícího do objektivu tak i zlepšujícího kontrast a ostrost obrazu.

 Digiforce Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
 Digiforce Vypnutí displeje
Digiforce má funkci vypnutí displeje, která může byt použita k šetření energii napájecích článků . Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivace funkce.
 Digiforce Dálkoměr
Digiforce serie X a VS mají poměrový dálkoměr provedený ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování u kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m).
 Digiforce Video výstup
Digiforce je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 Digiforce Montážní rozhraní pro příslušenství
DIGIFORCE je vybaven originálním montážní rozhraním, která kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž na různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd).
 DIGISIGHT Větší citlivost v noci
Použití nových elektronických komponent a pokročilého softwaru vedly k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Recon série X.

Digiforce
Široký rozsah provozních teplot
Díky použítí mrazuvzdorného OLED displeje je Digiforce schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.
Zvětšení 4 x (s digitálním zoomem 8 x)
Digitální zoom 2 x
Průměr objektivu 50 mm
Vzdálenost detekce 450 m
EOM Digital
Typ displeje OLED 640x480
Senzor CCD 752x582
Zorný úhel 7,5°
Voděodolnost IPX4
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Vlnová délka IR 915 nm
Závit ano
Napájení 4x AA tužkové baterie nebo externí zdroj
Provozní teplota od -25 do +50 °C
Provozní doba 3,5hod. (s IR) / 4hod. (bez IR)
Rozměry 176x83x62mm
Hmotnost 0,42kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení