Pulsar Digiforce X970 digitální noční vidění

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
23 790 Kč
Kód produktu PDX970
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální noční vidění
Záruka 3 roky
 

 

 Digiforce Proměnné zvětšení
Funkce digitálního zoomu umožňuje dvojnásobné zvětšení obrazu a detailní prohlížení a rozpoznání objektů na větší vzdálenost.
 Digiforce Funkce SumLight
Funkce Sum Light™ umožňuje výrazně zvýšit citlivost CCD snímače v případě nízké úrovně okolního osvětlení (soumrak, noc) a tím umožňuje pozorování přístrojem při malém osvětlení i bez použití infračerveného přísvitu.
 Digiforce Vestavěný neviditelný IR přísvit
Digitální přístroj DIGIFORCE X970 je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem, s certifikací první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušícím zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje.
 Digiforce Necitlivost vůči účinkům jasného světla
Digitální přístroje pro noční vidění jsou necitlivé k nasvícení jasným denním světlem a proto ve srovnání s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemohou byt tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti DIGIFORCE a jejich celkovou životnost.  Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytce objektivu DIGIFORCE je instalován filtr, snižující jak množství světla vstupujícího do objektivu tak i zlepšujícího kontrast a ostrost obrazu.

 Digiforce Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
 Digiforce Vypnutí displeje
Digiforce má funkci vypnutí displeje, která může byt použita k šetření energii napájecích článků . Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivace funkce.
 Digiforce Dálkoměr
Digiforce serie X a VS mají poměrový dálkoměr provedený ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování u kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m).
 Digiforce Video výstup
Digiforce je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 Digiforce Montážní rozhraní pro příslušenství
DIGIFORCE je vybaven originálním montážní rozhraním, která kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž na různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd).
 DIGISIGHT Větší citlivost v noci
Použití nových elektronických komponent a pokročilého softwaru vedly k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Recon série X.

Digiforce
Široký rozsah provozních teplot
Díky použítí mrazuvzdorného OLED displeje je Digiforce schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.
Zvětšení 4 x (s digitálním zoomem 8 x)
Digitální zoom 2 x
Průměr objektivu 50 mm
Vzdálenost detekce 450 m
EOM Digital
Typ displeje OLED 640x480
Senzor CCD 752x582
Zorný úhel 7,5°
Voděodolnost IPX4
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Vlnová délka IR 915 nm
Závit ano
Napájení 4x AA tužkové baterie nebo externí zdroj
Provozní teplota od -25 do +50 °C
Provozní doba 3,5hod. (s IR) / 4hod. (bez IR)
Rozměry 176x83x62mm
Hmotnost 0,42kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP