Pulsar Recon 870R digitální noční vidění

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
16 530 Kč
Kód produktu PR870R
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální noční vidění
Záruka 3 roky
 

Digitální přístroj pro noční vidění s vestavěným nahrávacím zařízením na SD kartu. Přístroj umožňuje nahrávat jak video tak i pořizovat fotografie.

Recon 870 je jedním z nejmenších a zároveň nejvýkonnějších digitálních přístrojů pro noční vidění. Přístroj má vysoce světelný objektiv (F/d = 1,0), poskytující přístroji mnohem více zbytkového světla než běžné objektivy s menší propustností používané v dalekohledech pro noční vidění. Tato vlastnost v kombinaci s použitým vysoce citlivým CCD senzorem při výsledném zvětšení přístroje 5x dává Reconu 870 jeden z nejlepších pozorovacích výkonů mezi cenově přijatelné noční vidění nabízené na trhu.

Výhodou Recon 870 je jeho neomezené použití jak ve dne tak i v noci. V závislosti na podmínkách pozorování má pozorovatel možnost nastavit jeden ze čtyř pracovních režimů displeje: černo/bílý (standardní), zelený (přirozená barva pro noční vidění), červený (snižuje únavu očí v noci) nebo zvýšený kontrast (lepší prokreslení detailů). Přístroj má kombinovaný video vstup/výstup, který pracuje jak v režimu video výstupu tak i video vstupu a umožňuje připojení periferních zařízení pro nahrávání a sledování obrazu nebo sledovaní obrazu na vnitřní obrazovce přístroje například při připojení externího video snímače s radiovým přenosem obrazu.

Vestavěný laserový IR přísvit s vlnovou délkou 915nm umožňuje vidění v podmínkách úplné tmy a je neviditelný pro okolí a např. neruší zvěř.
Přístroj je dobře tvarován, příjemně se drží v ruce, splňuje normu vodotěsnosti IPX6 a může byt používán v nepříznivých podmínkách: déšť, sněžení, mlha atd.

Zvětšení 5 x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 5,5°
EOM Digital
Vertikální rozlišení 50 řádků/mm
Nejkratší ostřící vzdálenost 3m
Vzdálenost rozpoznání 300 m
Senzor Sony ICX-255AL,1/3"
Citlivost 0.0001 / 30000 lux (f1.2, S/N 20dB)
Vlnová délka IR 915nm
Průměr výstupní pupily 4 mm
Oční reliéf 12 mm
Provozní doba 9..12 hod.
Provozní teplota od -10 do +45 °C
Voděodolnost IPX6
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Typ videosignálu na výstupu CCIR / EIA (dle regionu)
Napájení 4x AAA
Rozměry 176x83x62mm
Hmotnost 0.4kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP