Pusar Digiforce 870VS digitální noční vidění

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
9 990 Kč
Kód produktu PD870VS
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální noční vidění
 

 

 Digiforce Vestavěný neviditelný IR přísvit
Digitální přístroj DIGIFORCE 870VS je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem, s certifikaci první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušící zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje.
 Digiforce Necitlivost vůči účinkům jasného světla
Digitální přístroje pro noční vidění jsou necitlivé k nasvícení jasným denním světlem a proto ve srovnání s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemohou být tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti DIGIFORCE a jejich celkovou životnost.  Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytce objektivu DIGIFORCE je instalován filtr, snižující jak množství světla vstupujícího do objektivu tak i zlepšující kontrast a ostrost obrazu.
 Digiforce Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením.
 Digiforce Vypnutí displeje
Digiforce má funkci vypnutí displeje, která může být použita k šetření energii napájecích článků . Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivaci funkce.
 Digiforce Dálkoměr
Digiforce serie X a VS mají poměrový dálkoměr provedený ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování u kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m).
 Digiforce Video výstup
Digiforce je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 Digiforce Montážní rozhraní pro příslušenství
DIGIFORCE je vybaven originálním montážní rozhraním, které kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd).
Zvětšení 6,5 x
Průměr objektivu 50 mm
Vzdálenost detekce 300 m
EOM Digital
Typ displeje LCD 640x480 px
Senzor CMOS 640x480px, 1/3"
Zorný úhel 4,6°
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Vlnová délka IR 915 nm
Závit ano
Napájení 4x AA tužkové baterie
Provozní doba 9hod. (s IR) / 12hod. (bez IR)
Provozní teplota od -15 do +50°C
Rozměry 176x83x62mm
Hmotnost 0,4kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení