Pusar Digiforce 870VS digitální noční vidění

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
9 990 Kč
Kód produktu PD870VS
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální noční vidění
 

 

 Digiforce Vestavěný neviditelný IR přísvit
Digitální přístroj DIGIFORCE 870VS je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem, s certifikaci první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušící zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje.
 Digiforce Necitlivost vůči účinkům jasného světla
Digitální přístroje pro noční vidění jsou necitlivé k nasvícení jasným denním světlem a proto ve srovnání s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemohou být tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti DIGIFORCE a jejich celkovou životnost.  Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytce objektivu DIGIFORCE je instalován filtr, snižující jak množství světla vstupujícího do objektivu tak i zlepšující kontrast a ostrost obrazu.
 Digiforce Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením.
 Digiforce Vypnutí displeje
Digiforce má funkci vypnutí displeje, která může být použita k šetření energii napájecích článků . Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivaci funkce.
 Digiforce Dálkoměr
Digiforce serie X a VS mají poměrový dálkoměr provedený ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování u kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m).
 Digiforce Video výstup
Digiforce je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 Digiforce Montážní rozhraní pro příslušenství
DIGIFORCE je vybaven originálním montážní rozhraním, které kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd).
Zvětšení 6,5 x
Průměr objektivu 50 mm
Vzdálenost detekce 300 m
EOM Digital
Typ displeje LCD 640x480 px
Senzor CMOS 640x480px, 1/3"
Zorný úhel 4,6°
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Vlnová délka IR 915 nm
Závit ano
Napájení 4x AA tužkové baterie
Provozní doba 9hod. (s IR) / 12hod. (bez IR)
Provozní teplota od -15 do +50°C
Rozměry 176x83x62mm
Hmotnost 0,4kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP