WCM 2 Wireless Connect Module DNP

 
  • 1 z 5
 

Chytrý modul určený pro tiskárny DNP, který umožňuje bezdrátový tisk z mobilních zařízení nebo z počítačové sítě.

Dostupnost Na dotaz
5 250 Kč    
Kód produktu EX21519
Značka DNP
Kategorie DNP doplňky
 

BRÁNA DO BEZDRÁTOVÉHO SVĚTA

DNP Wireless Connect Module 2 je malá krabička, která umí přes svojí WiFi přijmout data nejen z mobilních telefonů iOS a Android, ale také z počítačů se systémem Windows a MacOS a ty odeslat na připojené tiskárny. WCM 2 disponuje ještě druhou WiFi a ethernet konektorem pro snadné začlenění do domácínebo podnikové sítě. Snadnosi tak lze až ze dvou DNP tiskáren vytvořit síťové tiskárny dostupné odkudkoliv.

MAXIMÁLNĚ SNADNÉ POUŽITÍ

Samotný tisk fotografií probíhá jednoduše bez nutnosti instalovat dedikovanou aplikaci, využívá se nativní funkce „Tisknout“, kterou najdeme přítomnou v každém systému. Stačí se tedy jen připojit k WiFi WCM 2, vybrat snímek, který chceme vytisknout a dále už postupujete dle pokynů na vašem zařízení pod nabídkou „Tisknout“.

KONFIGURACE NA PÁR KLIKŮ

V duchu účelné jednoduchosti se nese i nastavení a správa WCM 2. Ve webovém rozhraní je možné nastavit ty nejdůležitější parametry jak samotného WCM, tak i připojených tiskáren. Prostřednictvím tohoto webového správce lze dokonce i tisknout fotografie. Velmi užitečnou funkcí je tisk QR kódu po jehož naskenování se telefon připojí k WiFi WCM 2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP