DNP SnapLab DS-SL620

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
64 990 Kč
Kód produktu EX21196
Značka DNP
Kategorie DNP Fotokiosky
 

Elegantní a také především funkční spojení fototiskárny DNP DS620 a výkonného minipočítače DNP DS-Tmini se specializovaným softwarem pro výrobu fotografií i z mobilních zařízení v jednom kompaktním celku - to je DNP SnapLab DP-SL620.

Vzhledem ke stále vzrůstající oblíbenosti fotografování mobilními telefony a poptávce po "instantní" (okamžité) fotografii na papíře, zrovna tak jako neutuchající výroba identifikačních fotografií, jsou kompaktní fotokiosky vyhledávaným pomocníkem do stacionárního studia a především při tzv. event fotografování, kdy se jedná o okamžitou výrobu a prodej fotografií na sportovních, společenských a zábavních akcích.

DP-SL620 nabízí celou řadu možností pro úpravu fotografií a výrobu, které sahají od standardních výtisků, přes ID fotografie až po promo karty s odtrhávacími poli.  Přidáním volitelné DNP tiskárny (DS80 nebo DS80DX) rozšíříte paletu služeb o A4 fotografie a fotoknihy. DP-SL620 má vše, co potřebujete pro efektivní eventové podnikání.

Nová vlajková loď společnosti DNP v kategorii profesionálních produkčních fototiskáren. Tiskárna DS620 si uchovává přednosti své předchůdkyně (tiskárny DS40), přidává několik technologických vylepšení a nastavuje nové limity životnosti tiskové hlavy.

ZÁRUKA NA TISKOVOU HLAVU 100 000 VÝTISKŮ fotografií 10x15 cm (nebo 24 měsíců, podle toho, co přijde dříve). Mnoho tisíc DS tiskáren prokázalo v terénu jejich spolehlivost. Tiskárna DS620 na tuto spolehlivost navazuje a nastavuje laťku záruky opravdu vysoko - 100 000 výtisků*.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP