Fotopast Bunaty 4K GSM 4G + 32GB karta + kovový box + LED svítilna + SIM karta + doprava zdarma

 
Novinka
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
8 990 Kč    
Kód produktu FB4KGSM4G
Značka Bunaty
Kategorie Fotopasti, kterým nic neuteče,Fotopasti GSM
 

Odesílá fotografie nebo video na Váš mobilní telefon nebo email 

Fotopast BUNATY 4K GSM 4G umožní odesílání krátkých video sekvencí v délce 5 vteřin. Fotopast maximálně šetří data, 5 vteřin je dostatečně dlouhá doba na to, aby video, které fotopast odešle prozradilo co nejvíce detailů o tom co se před fotopastí děje. Fotopast můžete samozřejmě nastavit i na odesílání fotografií.

Odesílání fotografií přesně podle Vašeho nastavení i v plné velikostiU fotopasti BUNATY 4K GSM 4G můžete nastavit velikost odesílaných fotografií a podle toho šetřit data. Fotografie lze odesílat v plné velikosti a v plném rozlišení, anebo snížit velikost odeslaných snímků a tím výrazně snížit spotřebu dat. Náklady na odesílání fotografií budou minimální a kvalita odeslané fotografie i tak bude velmi vysoká. Všechny fotografie, které fotopast odešle zároveň v plné velikosti uloží na SD kartu.

Fotopast BUNATY 4K GSM 4G dokáže okamžitě odeslat pořízenou fotografii o 50% rychleji na e-mail nebo rovnou na mobilní telefon. Máte tak okamžitou možnost reagovat na případné narušení v podobě zloděje, nebo se jen hned pokochat nádhernou fotografií z přírody.

Fotopast BUNATY 4K GSM 4G po aktivaci pohybového čidla odešle do 1 minuty (dle kvality signálu)  fotografii na e-mail nebo mobilní telefon díky zabudovanému 4G GSM modulu. Jedinou podmínkou je, mít ve fotopasti SIM kartu s povolenými daty, tu můžete i bez závazků pořídit za pár korun, a ani měsíční náklady nejsou nijak vysoké. U nás ke každé objednané GSM/4G fotopasti získáte SIM kartu zdarma.

Nejlevnější variantou jak přijímat okamžitě fotografie z fotopasti v mobilu, je nastavení odesílání na e-mail, s tím, že v  e-mailovém klientovi je možnost notifikací přímo na displeji mobilního telefonu. Dostanete tak upozornění o přijaté emailové zprávě, která bude obsahovat fotografii, kterou fotopast pořídila. 

Rozlišení video sekvencí 4K

Fotopast umožní natáčet video sekvence v délce až 1 minuty, které ukládá na SD kartu v rozlišení až 4K dle vašeho nastavení. Fotopast můžete nastavit i pro odesílání krátkých video sekvencí.

Kvalitní snímky ve dne i v noci s rozlišením 32MP

širokoúhlý formát 16:9 bez zkreslení


Ve dne i v noci fotopast pořizuje fotografie v rozlišení až 32Mpx ve formátu 16:9. Fotopast má tak větší úhel záběru a fotografie nejsou nijak zkreslené. Ve dne jsou fotografie barevné a v noci černobílé v maximální možné kvalitě.

 


Zaměření sledované oblasti na centimetr přesně

Abyste mohli fotopast zamířit co nejpřesněji, je vám k dispozici poměrně velký barevný displej na přední straně fotopasti. Díky tomu hned uvidíte, kam objektiv míří. Chcete-li Bunaty 4K GSM 4G zamířit na konkrétní bod, pomůže vám laserové ukazovátko zabudované v těsně vedle objektivu. Na barevném displeji můžete samozřejmě provádět i nastavení fotopasti, a to v celém rozsahu.

Fotopast dokáže fotit i natáčet najednou

Další unikátní vlastností je, že Bunaty Full HD GSM 4G fotí a natáčí v jeden moment, což využijete zejména při hlídání majetku. Kromě snímku totiž pořídí krátké video v délce až jedné minuty, ze kterého vzniklou situaci lépe pochopíte. Třeba když fotka zachytí zloděje otočeného zády, zatímco na videu se postupně odhalí celý. I v tomto případě platí, že vám fotopast okamžitě odesílá první fotku na mobil, video automaticky ukládá na SD kartu.

Fotopast lze nastavit tak, aby fungovala například jen mezi 18:00 a 05:00

Pro úsporný provoz je fotopast Bunaty 4K GSM 4G vybavena funkcí časovače. Ten ji umožňuje nastavit tak, aby fungovala například pouze mezi 18:00 a 05:00hod. Tím zároveň předejdete i nechtěným záběrům, které by jenom zaplňovaly paměťovou kartu. Nastavit lze i časový interval, v jakém má fotopast provádět snímkování oblasti nebo natáčet.

fotopast máte pořád pod kontrolou, díky dálkovému SMS ovládání

Nastavení fotopasti Bunaty 4K GSM 4G lze kdykoliv přizpůsobit aktuálním potřebám, protože ji lze díky 4G modulu ovládat na dálku. Fotopast můžete vypnout, zapnout nebo si nechat vyžádat fotografii - to vše pomocí SMS příkazů. Funkci SMS ovládání můžete aktivovat a nebo jí zcela vypnout. Pokus SMS ovládání aktivujete, pamatujte na to, že fotopast bude mít výrazně vyšší spotřebu energie - fotopast musí být stále v pohotovostním režimu a čekat na případný SMS příkaz. Budete-li chtít využívat tuto funkci SMS ovládání, doporučujeme fotopast napájet síťovým adaptérem nebo externí baterií. Pokud funkci SMS ovládání vypnete, spotřeba energie je minimální - fotopast pokud nefotí je v úsporném režimu a aktivuje se pouze pohybovým čidlem.

Kompletní česká lokalizace

Přímo od výrobce je tato fotopast lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku. Menu i dodávaný návod jsou kompletně v češtině, nejedná se o žádný software třetí strany. Díky tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a přehledná

Technická podpora v češtině

GSM (?) ANO
Rozlišení čipu 5 Mpx (32 Mpx interpolovaně)
Osvitová jednotka Zcela neviditelné IR (940nm)
Noční IR dosvit 17 - 21m
LED diody 42 LED diod
Rychlost odezvy 0,6 sec
PIR (pohybový) senzor multizónový PIR
Citlivost PIR nízká / střední / vysoká
Prodleva 5s - 60min
Rozlišení Foto 5 Mpx (32 Mpx interpolovaně)
Série foto na jednu indikaci PIR 1 - 3 snímky
Rozlišení Video 4K
Foto + Video (souběžný záznam) ANO
Délka videa 1 - 60s
Displej barevný 2" LCD
GSM/GPRS brána ANO 2G, 4G
SMS ovládání ANO
České menu ANO
Český návod ANO (na přiloženém CD)
Napájení až 8ks AA (tužkové baterie)
Závit pro stativ ANO
Záznam zvuku ANO
Časovač ANO
Časosběr (periodické snímání) ANO
Objektiv F= 3,1 65°
SD karta až 32GB
Rozměry 132x88x65 mm
Operační teplota -20° až +60°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP