Pulsar Digex C50 s přísvitem X940S IR - varianta bez WiFi

 
 

VARIANTA BEZ WIFIDigitální zaměřovač v designu klasického puškohledu s optickým zvětšením 3,5x, digitálním až 14x. Dosah pozorování více jak 500m. Plnobarevné zobrazení s režimem "Colour Twilight". Včetně přísvitu Digex X940S IR.

Dostupnost Prodej ukončen
29 990 Kč
Kód produktu PDC50NOWIFI
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální zaměřovače
Záruka 3 roky
 

POUŽITÍ 24/7

Použitím různých režimů nastavení objektivu a snímače zaručuje zaměřovač Digex C50 nejlepší výsledky v kteroukoli denní dobu. Ráno i za soumraku, přes den i po půlnoci je obraz jasný a detailní. V zaměřovači s jemným full HD rozlišením rozeznáte trofeje, vlastnosti i chování zvěře a díky tomu poskytuje Digex C50 lovci maximální množství informací pro správné rozhodnutí.

PLNOBAREVNÉ ZOBRAZENÍ OD ZÁPADU SLUNCE DO SOUMRAKU S REŽIMEM "COLOUR TWILIGHT"

Za hlubokého soumraku, kdy lidské oko již není schopno rozeznat detaily pozorovaných objektů, zobrazuje Digex C50 jasný obraz se správným podáním barev, což prodlužuje dobu lovu až do noci.

REALISTICKÉ PODÁNÍ BAREV PŘES DEN

Digex C50 kombinuje plnobarevné zobrazení klasické denní optiky s dokonalou digitalizací obrazu a rozšířenou funkční výbavou.

DOSAH POZOROVÁNÍ V NOCI PŘES 500 METRŮ

Digex C50 má nejlepší citlivost ve své třídě pro infračervené spektrum (noční citlivost), včetně rozsahu vlnových délek 900-950 nm. Přístroj je vysoce účinný v kombinaci s neviditelnými infračervenými přísvity. Díky tomu je Digex C50 dokonalým nástrojem pro detekci cílů, jako jsou divoká prasata a jeleni, na vzdálenost více než 500 metrů.

VÝDRŽ BATERIE AŽ 10 HODIN NA JEDNO NABITÍ

Digex C50 je napájen dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4,9 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 2 Ah. Jedno nabití zaručuje výdrž až 10 hodin, což pokrývá dobu aktivního používání zaměřovače při lovu. Drážky na těle vyměnitelného akumulátoru pro přesné určení správné polohy umožňuje rychlou a jistou výměnu vybitého akumulátoru za nový v naprosté tmě a to i po hmatu.


KLASICKÝ DESIGN, MONTÁŽ NA STANDARDNÍ 30MM KROUŽKY.

Digex C50 nabízí vizuální estetiku na každé lovecké zbrani. Zvenku puškohled připomíná klasický denní zaměřovač s 30mm tubusem. Tento tvar poskytuje pružnost při montáži zaměřovače na lovecké zbraně pomocí osvědčených kroužků.

PŘESNOST!

5 PROFILŮ NASTŘELENÍ / 50 VZDÁLENOSTÍ NASTŘELENÍ

Digex C50 nabízí výběr z deseti různých osnov, které se liší barvou, konfigurací a funkcí - přímé a balistické, škálovatelné (FFP) a neškálovatelné (SFP). Výsledky nastřelení jsou uloženy v pěti profilech. Každý profil může obsahovat až 10 vzdáleností nastřelení.

PŘESNÉ MÍŘENÍ S REŽIMEM "OBRAZ V OBRAZE"


Funkce "obraz v obraze" umožňuje střelci zobrazit dodatečné okno se zvětšenou časti obrazu pro přesnější zamíření. Rámeček, který zabírá pouze 10 % celkové plochy displeje, obsahuje zvětšený obraz cíle a záměrné osnovy, a poskytuje uživateli detailnější pohled na oblast zamíření a zachovává vizuální kontrolu nad celým zorným polem.

VYSOKÁ ODOLNOST PROTI ZPĚTNÉMU RÁZU AŽ DO: 375H&H, RÁŽE 12 A 9,3X64.


Digitální puškohledy Digex jsou vysoce odolné proti zpětným rázům a lze je používat s loveckými zbraněmi ráže 9,3x64, .30-06, .300, .375H&H atd., stejně jako s brokovými a pneumatickými zbraněmi.

KVALITNÍ OBRAZ

VARIABILNÍ ZVĚTŠENÍ OD 3,5X DO 14X


Základní zvětšení puškohledů Digex C50 se zvyšuje čtyřnásobně - 3,5x až 14x. Zvětšení se mění buď postupně v krocích po 2x, nebo plynule, aby bylo možné nastavit pro konkrétní podmínky ideální poměr zvětšení a viditelného zorného pole . Snímač s vysokým rozlišením zaručuje možnost přesného zamíření a střelby na velké vzdálenosti v celém rozsahu zvětšení - úroveň detailů je zachována i při maximálním zvětšení.

VYSOCE KONTRASTNÍ DISPLEJ HD AMOLED

Displej HD AMOLED s rozlišením 1024x768 má vylepšené podání barev, úsporu energie, vysoký kontrast obrazu a rychlou odezvu, takže poskytuje jasný a plynulý obraz při pozorování v pohybu nebo v podmínkách chladu.

ŠIROKOÚHLÝ OKULÁR PRO POHODLNÉ POZOROVÁNÍ


Širokoúhlý okulár (29,5°) a široký pozorovací úhel displeje AMOLED v HD kvalitě zajišťují pohodlné vnímání obrazu a absenci tunelového efektu při zachování bezpečného odstupu oka od okuláru s výstupní pupilou 50 mm. Pozorování zaměřovače Digex C50 nenamáhá oči a umožňuje lovci plně se soustředit na průběh lovu.

ZVÝŠENÍ CITLIVOSTI SUMLIGHT


Funkce SumLight zvyšuje citlivost snímače, což umožňuje pasivní pozorování (bez infračerveného přísvitu) při slabém osvětlení a v noci. Software automaticky aktivuje algoritmy (například sčítání signálů sousedních pixelů snímače, sčítání snímků), čímž zvyšuje citlivost zařízení při zachování kvality obrazu.

ODOLNOST. SPOLEHLIVOST. FUNKČNOST.

NAHRÁVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A VIDEÍ


Rozšiřte obvyklý noční videozáznam o nový zážitek v podobě plnobarevných záznamů pro denní i noční lov. K pořízení fotografie nebo spuštění nahrávání stačí stisknout jediné tlačítko.


PROVOZNÍ TEPLOTY: OD -25 DO +50 °C


Puškohledy Digex jsou navrženy pro provoz v širokém rozsahu teplot (-25 až +50 °C). Mrazuvzdorný displej AMOLED se vyznačuje rychlou odezvou a zajišťuje ostrý obraz při sledování rychle se pohybujících objektů.

ÚPLNĚ VODOTĚSNÝ IPX7


Díky krytí vodotěsnosti IPX7 fungují zaměřovači Digex i v podmínkách vysoké vlhkosti a silného deště a vydrží půlhodinové ponoření do vody do hloubky 1 metru.

OKAMŽITÝ START


Pouhé 3 vteřiny po stisknutí tlačítka napájení je Digex C50 zcela připraven k použití.

OBSAH BALENÍ:

Digitální zaměřovač Pulsar Digex C50 (bez WiFi) s přísvitem X940S

2ks akumulátorů APS2

Dvoukanálová nabíječka pro APS2/APS3

2ks prodloužená krytka pro APS3 (pro zaměřovač a pro IR přísvit)

Napájecí adaptér

USB-C kabel (type-C/type A)

Přenosné pouzdro

Hadřík na optiku

Imbusový klíč

Český návod a záruční list

Zvětšení 3,5x (při použití digitálního zoomu až 14x)
Zorný úhel 6,7°
Vzdálenost detekce 500m
Senzor FHD CMOS 1928x1088px
Rozlišení displeje 1024x768 px
Typ displeje AMOLED HD
Průměr tubusu 30 mm
Objektiv F50/1.4
Oční reliéf 50 mm
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Videorekorder ano
WiFi Ne
Velikost paměti 16GB
Dioptrická korekce -3/+5dpt
Vlnová délka IR 940 nm
Voděodolnost IPX7
Napájení APS2/APS3
Provozní doba (při 22°C) až 10hod.
Provozní teplota od -25 do +50°C
Rozměry 408x78x83mm
Hmotnost 1,345kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP