Pulsar Digisight LRF N970 digitální zaměřovač

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Prodej ukončen
44 990 Kč
Kód produktu PDLRF970
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální zaměřovače
Záruka 3 roky
 

Digitální zaměřovací dalekohled s vestavěným laserovým měřičem vzdálenosti (LRF). Zaměřovač snímá obraz pomocí CCD senzoru a zobrazuje pomocí nejnovější technologie OLED. Zařízení lze používat nejen v noci, ale také ve dne.

Variabilní zvětšení
Základní zvětšení 3.5x lze měnit až do zvětšení 14x. V závislostí na vybraném režimu, zvětšení zaměřovače lze měnit plynule nebo krokově.

Větší citlivost v noci
Použití nových elektronických komponent a pokročilého softwaru vedly k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Digisight.

Větší zorné pole
Zaměřovač 900. série má o 30% širší zorné pole (v porovnání s předchozími modely).

Volitelná záměrná osnova
Záměrná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce, kde se také zobrazuje i cílový obraz. Vnitřní paměť Digisight obsahuje 13 typů záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace ( MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínaní barvy samotné osnovy - bílá/černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený/zelený a také nastavovat její jas.

Tři uživatelské profily nastřelení
Digisight N970 má možnost uložení do paměti tři uživatelské profily nastřelení (pro tři různé zbraně nebo typ munice), přičemž ke každému profilu můžete zvolit svůj typ záměrného kříže. Navíc pro každý z profilů, je možné provést nastřelení na pět libovolných vzdáleností.

Funkce Freeze
Standardní nastřelení Digisight se provádí „nastřelením na jeden zásah", která u modelu Digisight LRF je doplněná další praktickou funkci "Freeze". Po provedení kontrolního výstřelu střelec míří na střed terče a ukládá do paměti přístroje obrázek terče s bodem zásahu. V dalším kroku vyvolává náhled uloženého obrázku a provádí korekci polohy záměrné osnovy nastavením jejího středu na bod zásahu.

Signalizace úhlu náklonu
Dalekohled zajišťuje hlídání své polohy náklonu. Pokud je úhel náklonu v horizontální ose větší než 5 stupňů, na displeji se objeví výstražné znamení - šipky s uvedením směru a úrovně sklonu. Čím více řádků bude v šipce, tím větší je úhel bočního náklonu.

Vestavěný neviditelný IR přísvit
Zaměřovače Digisight N970 jsou vybavené vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné oblasti spektra 915 nm (neviditelné pro zvěř i člověka).

Neomezení ke světelným podmínkám
Digitální přístroje Digisight mohou být bez obav před zničením nebo omezením doby životnosti použity i za denního světla.

Vysoká odolnost na zpětný ráz
Konstrukce zaměřovačů Digisight má vysokou odolnost proti zpětnému rázu, a umožňuje jejích bezproblémové použití s rážemi 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375. atd., nebo s pneumatickou zbrani, kuší a pod.

Velká vzdálenost detekce
Digisight poskytuje velkou vzdálenost detekce cíle. Například divoké prase může být objeveno až na vzdálenost více než půl kilometru.

Široký rozsah provozních teplot
Díky použítí mrazuvzdorného OLED displeje je puškohled schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.

Velký oční reliéf
Zaměřovač poskytuje bezpečný a komfortní odstup od oka pozorovatele ve vzdáleností 67 mm od okuláru přístroje - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě. Okulár je navíc vybaven měkkou gumovou očnicí.

Úspora energie
Při zachování puškohledu v poloze se sklonem více než 70° vertikálně a 30° horizontálně po dobu více než 10 vteřin dojde k automatickému vypnutí napájení. Pokud neprovádíte natáčení videa nebo pozorování na externím displeji, můžete výrazně prodloužit životnost baterií odpojením video výstupu. Obě tyto funkce lze aktivovat v menu puškohledu.

Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením.

Montáž
Montážní otvory v základně puškohledu umožňují jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístění optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce, atd.

Komfortní zobrazení informací
Údaje o nastavení a stavu přístroje jsou zobrazeny jako písmenka, číselné znaky a barevné ikony ve speciálním informačním řádku, který se nachází vždy v zorném poli ve spodní části displeje a nezasahuje do pozorovaného obrazu.

Bezdrátové dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje ovládat základní funkce přístroje aniž by se museli použít standardní ovládací prvky. Ovládaní je bezdrátové.

Komfortní zobrazení informaci
Z konstrukce přístroje byla zcela vyloučena malá, nekomfortní tlačítka na ovládání, nyní se vše provádí pomocí hlavního vypínače, enkodérem s funkcí potvrzovacího tlačítka, a pouze dvěma velkými tlačítky, z nichž jedno je programovatelné.

Video výstup
Digisight je vybaven výstupem Video Out, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.

Různé varianty nastavení obrazu
Rychlá změna nastavení - Kontrastu a funkce SumLight umožňují okamžitě výrazně zvýšit kontrast obrazu nebo aktivovat režim zvýšení citlivosti snímače. Kromě toho existují režimy "jemného" nastavení jasu a kontrastu obrazu.

Zvětšení 3,5 - 14x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel
Vzdálenost rozpoznání 300 m
Nejkratší ostřící vzdálenost 5,5 m
Dioptrická korekce ± 4dioptrie
Senzor CCD 752x582
Typ videosignálu na výstupu analogový PAL
Oční reliéf 67 mm
Typ displeje OLED 640x480
Vlnová délka IR 915 nm
Provozní doba 4hod bez IR, 2,5-3 hod s IR
Provozní teplota od -25°C do +50°C
Napájení 4x AA tužkové baterie nebo externí zdroj
Rozměry 340x112x94mm
Hmotnost 1kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP