Pulsar Digisight Ultra N455 LRF digitální zaměřovač s dálkoměrem

 
  • 1 z 3
 

Digitální zaměřovač s integrovaným LRF dálkoměrem, s optickým přiblížením 4,5x, vzdálenost pozorování přes 500m.

Dostupnost Prodej ukončen
37 990 Kč
Kód produktu PDUNLRF455
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Digitální zaměřovače
Záruka 3 roky
 

LaseRový dálkoměr

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Odhad vzdálenosti v nočních podmínkách představuje velký problém i pro zkušeného lovce. Pulsar Digisight ULTRA N455 LRF má integrovaný laserový dálkoměr, který měří na vzdálenost až 1000m s přesností +/-1m.

HD senzor 1280x720 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Snímací senzor CMOS s vysokou citlivostí a rozlišením HD 1280х720 bodů umožňuje jemnější vykreslení obrazu.

Variabilní zvětšení 4,5x až 18x 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Základní optické zvětšení zaměřovače 4,5x lze digitálně zvětšit až na hodnotu 18x a to buď skokově v hodnotách 9x, 13.5x, 18x, nebo zvětšení měnit plynule s krokem 0,1x a tím zároveň optimálně přizpůsobit zorné pole.

Noční pozorování na vzdálenost víc než 500m 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Vysoce citlivý senzor, displej s širokým rozsahem nastavení jasu a kontrastu, efektivní programové algoritmy zpracování obrazu v kombinaci se světelnou optikou a výkonným infračerveným přísvitem vytvořili podmínky pro detekci a lov na vzdálenost až 450 - 550 metrů.

Rychlý start 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Na nic nečekáte - Pulsar Digisight Ultra LRF N455 se spustí do 3 vteřin po stisknutí tlačítka ON.

AMOLED displej a širokoúhlý okulár

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Přepracovaná optická soustava zaměřovače je navržena tak, aby okulár byl více přiblížen k oku střelce a byl pro něj v optimální poloze. Zároveň umožňuje použití krátkých a stabilních montáží při osazení na zbraň. Nová optická soustava s nejnovějším displejem AMOLED v rozlišení 1024x768 bodů vytváří vysoce kontrastní obraz s hlubokou černou barvou, kdy v obraze vyniknou i nejjemnější detaily. 

Škálovatelné balistické osnovy

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

Stejně jako u optických zaměřovačů s osnovou v první ohniskové rovině i u Digisight Ultra N455 velikost osnov se mění úměrně zvětšení. Vzdálenost mezi body osnovy vzhledem k cíli zůstává beze změny v celém rozsahu zvětšení a umožňuje odečet úhlových hodnot pro stanovení výšky, šířky nebo odhad vzdálenosti k cíli.

Funkce "obraz v obraze”

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

"Obraz v obraze" je perfektní pomůckou pro přesnější zaměření cíle. Funkce zobrazuje v horní části displeje okno zvětšené centrální části obrazu včetně detailního náhledu záměrné osnovy, přitom  horní okno svou plochou zakrývá pouze 10% celkové plochy obrazu. Tato funkce umožňuje střelci detailně prohlédnout a přesně zamířit cíl a přitom zachovává náhled s širokým zorným polem.


Vysoká odolnost na zpětné rázy

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

Digisight Ultra je koncipován k použití s širší řadou zbraní včetně vysoce výkonných ráží s velkým zpětným rázem např. 12-kalibr, 9.3x64, .30-06, .300 a .375 H&H, stejně jako zbraněmi s hladkým vývrtem nebo airsoft zbraněmi.

Přesné nastřelení se zoomem

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

Uživatel může nastřelit zaměřovač buď při základním optickém zvětšení nebo s využitím digitálního zvětšení obrazu, přičemž hodnota kroku korekce pohyby záměrné osnovy s větším zvětšením se snižuje. Při maximálním zvětšení tato hodnota dokonce je menší než 0,1 MOA. Záměrný bod je stabilní a nemění svou polohu v celém rozsahu nastavených zvětšení.

5 profilů nastřelení

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

Do paměti zaměřovače lze uložit 5 profilů nastřelení například pro různé zbraně nebo typy munice, každý profil přitom může obsahovat nastřelení až pro 10 různých vzdáleností.

Vysoká citlivost v IR spektru

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Digisight Ultra N455 LRF využívá prvotřídní software, špičkové elektronické komponenty a sofistikované algoritmy pro zpracování signálu. Díky tomu Digisight Ultra přináší jednu z nejvyšších hodnot citlivosti v IR spektru (noční citlivost). Výsledkem je bezchybné pozorování v hlubokém soumraku nebo dokonce v noci bez nutnosti zapnutí IR přísvitu 940nm.


Rychle vyměnitelné akumulátory IPS

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Digisight Ultra využívá pokročilý autonomním napájecí systém B-pack, IPS. Standardní nabíjecí akumulátor IPS5 (5 Ah) je integrován do speciálního otvoru v těle zaměřovače, aniž by z něj vyčníval a vydrží cca 5 hod. při provozu s maximálním vytížením. Volitelně jsou k dispozici další druhy akumulátorů s vyšší kapacitou IPS7 (6,5 Ah) a IPS14 (13,2Ah). Systém B-pack (IPS) umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu akumulátoru.

 
Plně vodotěsný IPX7

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Digisight Ultra má stupeň ochrany proti vodě IPX7, což znamená, že je plně vodotěsný. Zaměřovač je schopen pracovat v prostředí s vysokou vlhkosti, srážkách jakékoli intenzity a dokonce odolat ponoření do hloubky 1m do dobu 30 minut.

 
Aplikace Stream Vision pro mobilní zařízení

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

Použitím bezplatné aplikace Stream Vision, která jek dispozici pro iOS nebo Android, lze Digisight Ultra připojit bezdrátově pomoci Wi-Fi k vašemu smartphonu nebo tabletu. Toto připojení umožňuje přenos a komfortní sledování obrazu přímo na displeji vašeho mobilního zařízení v reálném čase, stažení nahraných snímků nebo videa, posílaní videa na YouTube ke sdíleni, živé vysílání videa a zároveň umožňuje použití vašeho mobilního zařízení k dálkovému ovládaní a nastavení veškerých funkci přístroje.

Balení obsahuje:

  • Pulsar Digisight Ultra LRF N455
  • Akumulátor IPS7
  • Nabíječka pro IPS
  • Krytka pro konektor IR přísvitu
  • MicroUSB kabel
  • Montáž Weaver
  • Pouzdro
  • Český návod
  • Záruční list
Zvětšení 4,5 x (při použití digitálního zoomu až 18x)
Digitální zvětšení 4 x
Zorný úhel 6,5°
Průměr objektivu 50 mm
Vzdálenost detekce 500 m
Vzdálenost měření dálkoměru 1000 m
Typ displeje AMOLED
Senzor CMOS 1280x720px
Rozlišení displeje 1024x768 px
Vlnová délka IR 940 nm
Dioptrická korekce +/- 5dioptrie
Voděodolnost IPX7
Typ kříže elektronický, 10 typů
Videorekorder ano
Oční reliéf 50 mm
Napájení IPS7A
Provozní doba až 5hod.
Provozní teplota od -25°C do +50°C
Rozměry 370x142x74mm
Hmotnost 1,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP