Yukon Photon RT 6x50 digitální zaměřovač

 
 • 1 z 4
 

Univerzální zaměřovač Yukon Photon RT 6x50 pracující na principu digitální kamery s CMOS senzorem. Model RT je vybaven vyspělými funkcemi jako například WiFi, Stream Vision, videorekordérem, má integrovaný IR přísvit 940nm a umožňuje externí napájení.

Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 18 990 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–21 %)
14 990 Kč
Kód produktu YP650RT
Značka Yukon Advanced Optics
Webová stránka značky yukonopticsglobal.com/
Kategorie Digitální zaměřovače
Záruka 3 roky
 
 • Použití za denního, večerního a nočního osvětlení
 • K použití i na zbraních velkých ráží (do 6000J)
 • Integrovaný videorekordér
 • Bezdrátové připojení přes WiFi
 • Podpora Stream Vision
 • Vestavěný přísvit 940nm s 3 úrovňovou regulací
 • Regulovatelná šířka a směr paprsku IR přísvitu
 • Napájení 4xAA s kontejnerem pro baterie
 • Možnost externího napájení přes mikro USB
 • Na výběr 6 záměrných křížů ve třech barvách
 • Adaptace na zbraň pomocí klasických 30mm kroužků
 • Bezpečná vzdálenost oka střelce
 • Váha a velikost klasického zaměřovače
 • Jednoduché ovládání

 

 

PHOTON

Univerzální použití


Digitální zaměřovače Photon pracují stejně dobře jak ve dne tak i v noci. Díky použiti CMOS senzoru mají automatickou regulaci a přizpůsobení ke světelným podmínkam denního nebo nočního osvětlení, přičemž intenzivní denní světlo ve srovnání s klasickým nočním viděním nemá vliv na funkčnost a citlivost těchto přístrojů.

 

PHOTON

Vysoká mechanická odolnost


Zaměřovače Photon jsou konstrukčně řešeny pro dosažení velké mechanické odolnosti vůči zpětnému rázu zbraní pro bezproblémové použití i na zbraních s kinetickou úsťovou energii do 6000J. Tímto beze zbytku pokrývá běžné ráže mysliveckých kulových (např. 9,3х64, .308, .30-06, .300, .375 ), brokových (např. kal.16, 12 ) a pneumatických zbraní. Velká mechanická odolnost umožňuje jejích použití i s kuší.

 

PHOTON

Integrovaný videorekordér


Nahrávání statických snímků a videa u Photonu RT je teď bezproblémové díky integrovanému videorekordéru. Pořízené nahrávky jsou uložené do interní pamětí a lze je snadno přenést na PC / notebook pomocí kabelového USB připojení nebo do smartphonu a tabletu bezdrátově pomocí WiFi v bezplatné aplikaci Stream Vision, kompatibilní se systémem iOS a Android.

 

PHOTON

Velké zvětšení


Photon RT 4.5x42 má v základu optické zvětšení 4.5x, zatímco digitální zoom poskytuje jeho zdvojnásobení, přičemž se díky vysokému rozlišení snímacího senzoru a displeje kvalita obrazu při zoomování mění minimálně.

 

PHOTON

Záměrná osnova


Uživatel má na výběr 6 typů křížů ve 3 barevných schématech. Záměrný kříž je zobrazen na LCD displeji spolu s obrazem, proto si můžete být 100% jisti, že při zaměření cíle nedojde k posuvu kříže díky nenulové hodnotě paralaxy, jak to bývá u klasických optických zaměřovačů.

 

PHOTON

Velká vzdálenost pozorování


Kombinace vysoké citlivosti snímače, velkého optického zvětšení a vysokého výkonu vestavěného infračerveného přísvitu umožňují zesilovači Photon být dokonalým nástrojem pro detekci cíle na vzdálenost 150 až 300 metrů.

 

PHOTON

Živý přenos


Pomocí integrované WiFi zaměřovač Photon RT můžete bezdrátově spojit s vašim smartphonem/tabletem a pomocí instalované bezplatné aplikace Stream Vision (kompatibilní s iOS a Android) se můžet dívat na obraz zaměřovače přímo na displeji mobilního zařízení nebo zahájit jeho přímý přenos na YouTube nebo na dalších online video platformách (v závislosti na modelu), nebo bezdrátově ovládat a nastavovat veškeré funkce zaměřovače.

 

Photon

Vysoký oční reliéf


Zaměřovače Photon RT mají polohu oka střelce ve vzdálenosti 70 mm od kraje zaměřovače, což je bezpečná vzdálenost pro použití i s velkými ráži zbraní s větším zpětným rázem.

 

PHOTON

Snadná montáž na zbraň


Střední část zaměřovače Photon RT je tvořena tubusem o tloušťce 30 mm, která je standardem pro klasické optické zaměřovače a která umožňuje montáž Photon RT na různé typy zbraní pomoci široké nabídky 30mm kroužků.

 

PHOTON

Infračervený přísvit


Photon RT 4.5x42 a 6x50 jsou vybaveny integrovaným LED IR přísvitem s vlnovou délkou 940 nm. Integrovaný přísvit je prakticky okem neviditelný a umožňuje lovci sledovat zvířata bez rizika jejích vyplašení. Přísvit má 3-stupňovou regulaci výkonu a umožňuje efektivně přizpůsobit intenzitu osvětlení v závislosti na vzdálenosti pozorování.

 

PHOTON

Rychlá výměna baterie


Zaměřovače Photon RT jsou napájeny čtyřmi AA bateriemi umístěnými v praktickém kontejneru, který se vkládá do snadno přístupného prostoru pro baterie. Pro bleskovou výměnu baterie je k dispozici další náhradní kontejner.

 

PHOTON

Napájení externím zdrojem


Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (napájecích akumulátorů), které mohou být připojeny k Photon RT prostřednictvím odolného povětrnostním podmínkám micro-USB konektoru. Při použití Photon RT při nízkých teplotách může být zdroj energie udržován na teplém místě, např. pod oblečením,tím se zabrání jeho rychlému vybití.

 

PHOTON

Vypnutí displeje


Během krátkých přestávek v používání nebo pro lepší utajení lze u zaměřovače vypnout pouze displej bez přerušení dalších provozních funkcí. Použítí této funkce znamená šetření energie a mnohem rychlejší dobu restartu, když to nejvíce potřebujete.

 

PHOTON

Kompaktní a lehký


Digitální zaměřovače Photon RT nabízí uživateli širokou škálu uživatelsky přívětivých funkcí, přičemž jejích hmotnost a velikost zůstává shodná s klasickými optickými zaměřovači.

Zvětšení 6 x
Digitální zvětšení 2 x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 3,3°
Vertikální rozlišení 40 řádků/mm
Nejkratší ostřící vzdálenost 10 m
Vzdálenost rozpoznání 180 m
Senzor CMOS 768x576 px
Vlnová délka IR 940 nm
Oční reliéf 70 mm
Voděodolnost IPX5
Výkon IR zdroje 100 mW
Napájení 4x AA tužkové baterie
Rozměry 458x100x92 mm
Hmotnost 930g s bateriemi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP