DNP Party Print

 
  • 1 z 5
 
Dostupnost Prodej ukončen
6 990 Kč
Kód produktu EX21507
Značka DNP
Kategorie DNP Party Print
 

DNP Party Print - samostatný systém (aplikace + Wi-Fi router) Party Print pro použití s jakoukoli fototiskárnou od společnosti DNP. DNP Party Print je bezdrátové řešení pro fotografování na nejrůznějších společenských akcích s použitím chytrých telefonů a tabletů se systémy iOS a Android a výrobu fotografií na připojených termosublimačních tiskárnách od společnosti DNP.

Party Print umožňuje hostům na různých akcích jednoduše přenášet fotografie přes Wi-Fi a poté je okamžitě tisknout. Stačí stáhnout zdarma aplikaci DNP Party Print z App Store nebo Google Play, připojit se k Wi-Fi a tisknout. Party Print je moderní verzí zábavy, která bývá na různých akcích hostům zdarma k dispozici. Hosté mohou použít své chytré telefony nebo tablety a zachytit tak nezapomenutelné bezprostřední okamžiky.

Party Print si můžete upravit na míru podle svých potřeb. Vytvořte si svoji úvodní stránku, kterou uvidí každý host pokaždé, když mobilní aplikaci spustí. Do každé tištěné fotografie je možné přidat jakoukoli grafiku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP