Jak vybrat nejlepší fotopast pro vaše potřeby

Na trhu se můžete setkat s více druhy fotopastí. Jejich hlavním úkolem je oznámit vám, jestli se kolem někdo pohybuje. Může to být potenciální zloděj, Yetti nebo jen divoká zvěř. To však nezjistíte bez využití fotopasti. Která je ta správná pro vás a co by měla dělat?

Spolehlivost nade vše

Nikdo nechce, aby mu po zahradě běhal medvěd. Pokud se tak děje, nejlepší je spolehnout se na fotopast s GSM, která jeho pohyb zachytí. Následně vám důkazy pošle do mobilu nebo na mail. Fotopast Bunaty zařídí spolehlivé snímky a jejich dodání do vašeho zařízení.

WiFi fotopasti vysílají WiFi, tak jak si nastavíte v samotném zařízení. Pomocí svého mobilu se k ní jednoduše připojíte. Jakmile tak učiníte, získáte přístup ke všem dosud pořízeným snímkům. WiFi vysílá jenom po vyfocení, jinak ne. Dokáže tak maximalizovat výdrž baterie. 

shutterstock_1084340210_optimized

Neviditelná fotopast

Pokud chcete mít svou fotopast maximálně utajenou, využijte její menší verzi. Fotopast mini dokážete jednoduše skrýt za strom, do keře nebo kamkoli uznáte za vhodné. Je velká asi jako krabička od cigaret. Máte tak ještě větší šanci, že chytíte loupežníka při činu

Na její utajenosti přidává i maskovací barva. Díky tomu dokáže kompletně splynout s okolím. Abyste se mohli spolehnout, že vydrží všechno, musí být vodotěsná/vlhkuvzdorná. Samozřejmostí je návod k použití, není to však nic, co byste nezvládli i sami. 

Přes den i v noci

Fotopast, která v noci nic nezachytí, je vám prakticky na nic. Zvěř často vychází ve tmě. Jinak na tom nejsou ani zloději. Fotopast s nočním viděním zařídí, aby vám neunikl ani detail. Ať už je to srna, divoké prase nebo soused, který si přisvojil vaši jabloň. 

Máte radši úplné pohodlí? Pak zvolte GSM/4G/4G LTE fotopast, která vyžaduje SIM kartu, díky které pošle celou fotografii do mobilu nebo mailu a uloží ji na SD kartu. Vy jste tak informováni v čase záznamu pohybu fotopasti.

 

BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP