Noční vidění Pulsar Edge GS 3,5x50L

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
18 950 Kč
Kód produktu IF1259
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Binokuláry s kterým uvidíte za každého počasí
Záruka 3 roky
 

Pulsar Edge GS 3,5x50 L je binokulární noční vidění univerzálního použítí. Jedná se o jeden z nejlepších nočních dalekohledů díky použitým novým technologiím. Především jsou to zesilovače jasu obrazu CF-Super v kombinaci se speciální optickou soustavou R-contact a pěti čočkovými okuláry, které dohromady vytváří velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení a již na první pohled budete přesvědčeni, že se jedná o bezkonkurenční výrobek ve své třídě. Poměr zvětšení k zornému poli přístroje je zvolen optimálně a přístrojem se dají pohodlně pozorovat jak velké pláně tak lze i detailně prohlížet objekty na větší vzdálenost.

Tento model je vybaven laserovým infračerveným přísvitem s ještě delším dosahem. Navíc přístroj disponuje plynulou regulací výkonu, takže přísvit je dobře přizpůsobitelný k různým podmínkám pozorování.

Ovládací prvky přístroje jsou promyšleně umístěny na horní straně přístroje a jsou bezhlučné a dobře ovladatelné. Výhodou je také horní standardní montážní lišta Weaver pro upevnění dalšího příslušenství.

Nový elektronický blok přístroje automatický hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení, čímž se výrazně šetří jejich životnost. Těleso přístroje je hermeticky uzavřené a splňuje nejnáročnější podmínky pro použití v nepříznivém počasí: mlze, za silného deště, sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu apod.

 

 

 

 NV Gen.1 NV Exelon CF-Super
           Obraz s měničem Gen.1       Obraz s měničem CF-Super

 

 

 

 

 

Zvětšení 3,5 x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 11°
EOM CF-Super / EP-33-SF
Vertikální rozlišení 42 řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání 220 m
Vlnová délka IR 780 nm
Oční reliéf 12 mm
Provozní doba 50/20 (bez/s IR) hod.
Provozní teplota od -20 do +40 °C
Voděodolnost IP46
Dioptrická korekce ± 4dioptrie
Napájení 3V (2x AAA) V
Rozměry 233x122x71mm
Hmotnost 0.85kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP