Pulsar Krypton XG50 termovizní předsádka včetně monokuláru

 

Termovizní předsádka včetně monokuláru 5x30BRozlišení mikrobolometru 640x480px, technologie 12 µmHD AMOLED displej. Detekční vzdálenost až 2300m.

Dostupnost Prodej ukončen
113 990 Kč
Kód produktu PTKXG50
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

Vysoce citlivý mikrobolometr s rozlišením 640 x 480/12 µm

Termovize KRYPTON využívá ke snímání obrazu mikrobolometr 640x480px @ 12µm, který zajišťuje výjimečně ostrý a kontrastní obraz s vynikající citlivostí za všech podmínek.

Velká detekční vzdálenost

Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s technologií 12 µm poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o výšce 1,8m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 2300m.

Obraz s vysokým rozlišením

Ostrý obraz s vysokým kontrastem pomáhá k lepší deketci a identifikaci zvířat, jejich končetin a dokonce i těch nejmenších detailů terénu např. větví, listí, trávy atd.

Monokulár 5x30B

Pulsar Krypton XG50 je vybaven v sadě monokulárem, který promění vaší předsádku v plnohodnotný pozorovací termovizní přístroj. Monokulár se bleskově nasazuje a uvolňuje z předsádky pouhým otočením v bajonetovém spoji. Navíc monokulár 5x30 lze používat jako pozorovací dalekohled se zvětšením 5x.

Rychloupínací adaptér

K upevnění předsádky na zaměřovač se používá speciálně navržený PSP adaptér. Na jednom konci je adaptér připevněn k předsádce KRYPTON přes bezpečnostní závit a na druhém konci je nasazen na denní zaměřovač. Krypton jde odepnout z optiky během několika sekund. Přesný polohovací mechanizmus umožňuje dokonalé nastavení obrazu v zorném poli zaměřovače a poskytuje maximální pohodlí při sledování. Důležitou vlastností je, že adaptér zůstává namontován i při použití předsádky k pozorování s monokulárem Pulsar 5x30B.

Odolný, spolehlivý, celokovový

Termovize Krypton FG50 má odolnou a zároveň  lehkou celokovovou konstrukci z horčíkové slitiny. Části a součásti termovize jsou vyrobené s precizní přesností, zaručující jejích dlouholetý bezchybný chod i v různých klimatických podmínkách a nasazení i v těžkém terénu.

Foto a Video rekordér

Vestavěný video rekordér je velkým pomocníkem pro pořízení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná 16GB paměť slouží pro uložení spousty hodin video záznamu nebo pořízení tisíce snímků. Video se ukládá včetně zvuku, a tak můžete k záznamu přidat i vlastní komentář.

Super AMOLED displej

Displej s rozlišením 1024x768px HD využívá technologií AMOLED, která poskytuje vysoký kontrastní rozdíl mezi zobrazením bílé a černé barvy. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

Systém napájení B-Pack

Krypton používá pro napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelného dobíjecího akumulátoru IPS7 s kapacitou 6,4 Ah, poskytujícího předsádce až 8 hodin provozu. K dispozici je také kontejner pro klasické baterie AA, které poslouží jako řešení pro napájení při dlouhodobém pobytu bez možnosti dobíjeni akumulátoru z elektrické sítě.

Aplikace Stream Vision

Pomocí Wi-Fi lze propojit termovizi Krypton se smartphonem nebo tabletem a v mobilní aplikaci Stream Vision sledovat obraz přímo obrazovce telefonu, provádět stažení nahraných videí a fotografií, dálkově ovládat předsádku, aktualizovat software a využívat mnoho dalších užitečných funkci.

Další funkce

Aktualizace software

V případě vydání aktualizace má uživatel možnost s použitím mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision provést jeho stažení a nahrání do přístroje. Tak máte jistotu, že vaše zařízení bude využívat vždy nejnovější software.

Voděodolnost IPX7

Vodotěsná ochrana dle normy IPX7 chrání přístroj před deštěm, sněhem ale i prachem a zachovává provozuschopnost přístroje i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot

Použití mrazuvzdorného AMOLED displeje a napájení IPS dává jistotu bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25°C do + 50°С, kde jiné technologie displejů nebo napájení selžou.

OBSAH BALENÍ:

Termovizní předsádka Pulsar Krypton

Monokulár Pulsar 5x30B

Akumulátor IPS7

Nabíječka akumulátorů IPS

Přenosné pouzdro

Síťový adaptér

USB kabel

Hadřík na čištění optiky

Český návod a záruční list

 

Podobné produkty

  • pulsar krypton fxg50 Kód: PTKFXG50
    Pulsar Krypton FXG50 termovizní předsádka
    Prodej ukončen Značka: Pulsar Záruka: 3 roky

    Rozlišení mikrobolometru 640x480px, technologie 12 µm. HD AMOLED displej. Detekční vzdálenost až 2300m. Určeno pro puškohledy s optickým zvětšením od 1,5x do 6x.

    91 727,27 Kč bez DPH 110 990 Kč
Zvětšení 1 x (s monokulárem 5x)
Kompatibilní zvětšení puškohledu 1,5x - 6x
Vzdálenost detekce 2300 m
Zorný úhel 8,7 x 6,5°
Zorné pole ve 100m 15,4 x 11,6 m
Mikrobolometr 640x480 px
Technologie 12 µm
Typ displeje HD AMOLED
Rozlišení displeje 1746x1000 px
Objektiv F50/1,2
Napájení IPS7
Videorekorder ano
Velikost interní paměti 16GB
Odolnost proti zpětnému rázu 6000J
Wi-Fi ano
Voděodolnost IPX7
Provozní doba až 8hod. (při 22°C)
Provozní teplota od -20 do +50°C
Rozměry 143 x 93 x 76mm
Hmotnost 520 g (+ 170 g monokulár 5x30B)

Připevnění adaptére PSP


Pulsar Krypton


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP