Pulsar Krypton FXG50 termovizní předsádka

 

Rozlišení mikrobolometru 640x480px, technologie 12 µm. HD AMOLED displej. Detekční vzdálenost až 2300m. Určeno pro puškohledy s optickým zvětšením od 1,5x do 6x.

Dostupnost Prodej ukončen
110 990 Kč
Kód produktu PTKFXG50
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

Vysoce citlivý mikrobolometr s rozlišením 640 x 480/12 µm

Termovize KRYPTON využívá ke snímání obrazu mikrobolometr 640x480px @ 12µm, který zajišťuje výjimečně ostrý a kontrastní obraz s vynikající citlivostí za všech podmínek.

Obraz s vysokým rozlišením

Ostrý obraz s vysokým kontrastem pomáhá k lepší deketci a identifikaci zvířat, jejich končetin a dokonce i těch nejmenších detailů terénu např. větví, listí, trávy atd.

Rychloupínací adaptér

K upevnění předsádky na zaměřovač se používá speciálně navržený PSP adaptér. Na jednom konci je adaptér připevněn k předsádce KRYPTON přes bezpečnostní závit a na druhém konci je nasazen na denní zaměřovač. Krypton jde odepnout z optiky během několika sekund. Přesný polohovací mechanizmus umožňuje dokonalé nastavení obrazu v zorném poli zaměřovače a poskytuje maximální pohodlí při sledování.

Zachovaní bodu nastřelení

Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití předsádky Pulsar Krypton s denním zaměřovačem. Po nasazení předsádky střelec nemusí provádět žádnou korekci polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

Široký rozsah doporučeného zvětšení zaměřovače

Předsádka Pulsar Krypton FXG50 může být pohodlně použita při zvětšení denní optiky od 1,5x - 6x.

Odolný, spolehlivý, celokovový

Předsádka Krypton FXG50 má odolnou a zároveň lehkou celokovovou konstrukci z hořčíkové slitiny. Části a součásti předsádky jsou vyrobené s precizní přesností, zaručující jejích dlouholetý bezchybný chod i v různých klimatických podmínkách a při nasazení i v těžkém terénu.

Foto a Video rekordér

Vestavěný video rekordér je velkým pomocníkem pro pořízení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná 16GB paměť slouží pro uložení spousty hodin video záznamu nebo pořízení tisíce snímků. Video se ukládá včetně zvuku, a tak můžete k záznamu přidat i vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision

Pomocí Wi-Fi lze propojit Krypton FXG se smartphonem nebo tabletem a v mobilní aplikaci Stream Vision sledovat obraz přímo na obrazovce telefonu, provádět stažení nahraných videí a fotografií, dálkově ovládat předsádku, aktualizovat software a využívat mnoho dalších užitečných funkci.

Další funkce

Předností kombinace s denní optikou

Noční lov s předsádkou Krypton v kombinací s denním zaměřovačem má řadu předností. Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klasických nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinaci s předsádkou Krypton tak zůstanou zachované. Například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

Plnobarevný HD AMOLED displej

Displej s rozlišením 1024x768px HD využívá technologii AMOLED, která poskytuje vysoký kontrastní rozdíl mezi zobrazením bílé a černé barvy. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

Systém napájení B-Pack

Krypton používá pro napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelného dobíjecího akumulátoru IPS7 s kapacitou 6,4 Ah, poskytujícího předsádce až 8 hodin provozu. K dispozici je také kontejner pro klasické baterie AA, které poslouží jako řešení pro napájení při dlouhodobém pobytu bez možnosti dobíjeni akumulátoru z elektrické sítě.

Voděodolnost IPX7


Vodotěsná ochrana dle normy IPX7 chrání přístroj před deštěm, sněhem ale i prachem a zachovává provozuschopnost přístroje i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

Aktualizace software

V případě vydání aktualizace softwaru výrobcem má uživatel možnost s použitím mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision provést jeho stažení a nahrání do přístroje. Tak máte jistotu, že vaše zařízení bude využívat vždy nejnovější software. 

Bez obav i pro velké ráže

Mechanická odolnost předsádky Krypton vůči zpětnému rázu s energii 6 000J zajišťuje jeho naprostou spolehlivost a funkčnost na zbraních velkých rážích, např. .375 H&H, 12-kalibr a 9,3x64 apod.

Široký rozsah provozních teplot

Použití mrazuvzdorného AMOLED displeje a napájení IPS dává jistotu bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25°C do + 50°С, kde jiné technologie displejů nebo napájení selžou.

 

OBSAH BALENÍ:

Termovizní předsádka Pulsar Krypton

Akumulátor IPS7

Nabíječka akumulátorů IPS

Přenosné pouzdro

Síťový adaptér

USB kabel

Hadřík na čištění optiky

Český návod a záruční list

Podobné produkty

Zvětšení 1 x
Kompatibilní zvětšení puškohledu 1,5x - 6x
Vzdálenost detekce 2300 m
Zorný úhel 8,7 x 6,5°
Zorné pole ve 100m 15,4 x 11,6 m
Mikrobolometr 640x480 px
Technologie 12 µm
Typ displeje HD AMOLED
Rozlišení displeje 1746x1000 px
Objektiv F50/1,2
Napájení IPS7
Videorekorder ano
Velikost interní paměti 16GB
Odolnost proti zpětnému rázu 6000J
Wi-Fi ano
Voděodolnost IPX7
Provozní doba až 8hod. (při 22°C)
Provozní teplota od -20 do +50°C
Rozměry 143 x 93 х 76mm
Hmotnost 520 g

Připevnění adaptéru PSP


Pulsar Krypton


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP