Yukon Signal N340 RT digitální noční vidění

 
  • 1 z 3
 

Digitální monokulár pro noční vidění s vestavěným videorekordérem a neviditelným přísvitem 940nm, s podporou technologie Stream Vision.

Dostupnost Prodej ukončen
10 990 Kč
Kód produktu YS340RT
Značka Yukon Advanced Optics
Webová stránka značky yukonopticsglobal.com/
Kategorie Digitální noční vidění
Záruka 3 roky
 

Signal RT

Vysoce kvalitní obraz

Digitální monokulár s nočním viděním Signal dokáže obraz opticky zvětšit 4,5x a digitálně 2x. I v případě, že maximální zvětšení proběhne jak digitálně, tak opticky, je obraz poskytnutý snímačem a displejem vysoce kvalitní. 

Signal RT

Nahrávání videa a focení 

Integrovaný videorekordér zajišťuje snadné nahrávání videa a focení. Vaše videa a fotky se ukládají v interní paměti zařízení. Obsah snadno přenesete do PC/notebooku díky kabelovému připojení. Do chytrého telefonu nebo tabletu obsah převedete skr Wi-FI za pomoci aplikace Stream Vision. Vše je jednoduché a rychlé.

Signal RT

Neviditelný IR přísvit

Digitální noční monokulár Signal N340 RT má vestavěný výkonný IR neviditelný přísvit s vlnovou délkou 940 nm. Výkon přísvitu lze regulovat, máte k dispozici několik stupňů intenzity. Tento monokulár je vhodný na dlouhé i krátké vzdálenosti. 

Signal RT

Pozorování z velké dálky

Noční vidění Signal má vysoce citlivý senzor, velké zvětšení a vestavěný výkonný IR přísvit. Tato kombinace z něj činí perfektní přístroj, který nabízí detekční vzdálenost větší než 300m.

Signal RT

Denní světlo vás neohrozí

Automatická regulace činí přístroj vhodným k použití i za denního světla. Nemusíte se bát poškození ani v takové situaci, když ho v noci osvítí auta, pouliční osvětlení nebo baterka. Komfort obrazu za denního světla zajišťuje krytka objektivu, která snižuje jas a zvyšuje kontrast obrazu.

Signal RT

 

Ovládání na dálku a online streaming

Bezplatná aplikace Stream Vision, kterou lze nainstalovat na telefony se systémy iOS či Android, propojí noční vidění s vaším telefonem pomocí Wi-Fi. Díky tomu můžete snímky a videa přenášet v reálném čase, nahrávat videa na YouTube, videa živě vysílat nebo použít telefon jako bezdrátové dálkové ovládání.

Signal RT

Dlouhá výdrž

Výdrž digitálního nočního vidění Signal je zajištěna AA bateriemi nebo externím zdrojem (powerbankou) s micro USB připojením. Pokud chcete noční vidění Signal používat v nízkých teplotách, je vhodné využít externí zdroj, který pod oblečením ochráníte před promrznutím. Nízké teploty podporují rychlé vybíjení.

Signal RT

 

Šetřete energii s funkcí Display Off

Pokud přístroj potřebujete krátkodobě odložit, využijte funkci Display Off. Tato funkce vypne displej, aniž by se přerušilo napájení ostatních obvodů. Funkce Display Off šetří energii a umožňuje rychlé nastartování přístroje.

Signal RT

 

Malý, ale šikovný

Noční vidění Signal je velmi kompaktní a lehké. Díky tomu je přístroj skvělou volbou pro dlouhodobé použití.

 

Zvětšení 4,5 x
Digitální zvětšení 2 x (celkem 9 x)
Průměr objektivu 28 mm
Zorný úhel 7,7°
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Vzdálenost rozpoznání 300 m
Senzor CMOS 640x480px
Vlnová délka IR 940 nm
Průměr výstupní pupily 14 mm
Dioptrická korekce +/- 5dioptrie
Provozní doba od -15 do +50°C
Napájení 4x AA tužkové baterie
Rozměry 168x111x56mm
Hmotnost 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP