Dejte mu pod stromeček fotopast

Také nevíte, co koupit k Vánocům svému manželovi, příteli, odrostlému synovi, vnukovi, tchánovi nebo synovci? Chcete ho překvapit něčím novým, co ještě nemá a vůbec netušíte, co by mu udělalo radost? Kupte mu fotopast.

1. Co to je fotopast?

Jde o poměrně nový vynález. Slouží k automatickému a skrytému pořizování fotografií, případně videa. Spouští se infračerveným čidlem, jaké používá třeba zabezpečovací zařízení. To lidé ani většina zvířat nezaznamená. Stejně tak si nevšimnou ani infračerveného blesku, který umožňuje fotopastím pracovat i v naprosté tmě.

Fungují na baterie nebo přes síťový adaptér. Fotografie buď ukládají na paměťovou kartu jako fotoaparát nebo vám je ihned pošlou bezdrátově přes GSM sítě mobilních operátorů až do počítače či mobilu. Bývají vybaveny pouzdrem odolným proti povětrnostním vlivům a maskováním pro snadnější ukrytí před lidmi i zvěří.

2. K čemu slouží?

Fotopasti se využívají pro dva hlavní účely: na ochranu majetku nebo na pozorování plachých, divokých zvířat.

a) Ochrana majetku

Máte chalupu, kterou chcete chránit na dálku před zloději? Bere si někdo ovoce z vaší zahrádky? Chodí vám vandalové ničit auto? Fotopast je zaznamená. Buď můžete záznam předat policii po stažení z fotopasti, nebo u modelu s bezdrátovým modulem ji zavolat na pachatele rovnou při činu.

b) Pozorování zvířat

Hledáte dárek pro milovníka přírody nebo jen někoho, kdo chce vědět, co právě tropí jeho domácí mazlíček? Fotopast může schovat v lese nebo ji umístit na svoji vlastní zahradu a kochat se snímky či videem zvířat při jejich přirozeném chování.

Tyto modely fotopastí se hodí jak pro ochranu majetku, tak i pro sledování zvířat:

Bunaty Mini Full HD

Malá fotopast s rozlišením Full HD. Novinka pro sezónu 2018/2019.

Bunaty Full HD

Pořizuje fotografie v rozlišení až 12Mpx a video se zvukem ve Full HD.

Bunaty Full HD GSM

Navíc vybavena GSM modulem pro okamžité odeslání fotografií nebo videa. 

Bunaty Wide Full HD GSM

Fotopast s širokoúhlým záběrem 80° a GSM modulem pro okamžité odeslání záznamu.

Bunaty Full HD GSM 4G

Vrcholný model s nejrychlejším přenosem snímků pomocí 4G (LTE) mobilní sítě a možností ovládat fotopast přes SMS povely.

Kvalita je důležitá

Na trhu je velké množství fotopastí se špatnou kvalitou fotografií, krátkou výdrží na baterie, málo citlivým čidlem atd. Fotopasti Bunaty jsou kvalitní a za dostupnou cenu. Všechny jsou vybaveny předním barevným LCD displejem pro snadné zaměření, nahrávají video včetně zvuku, mají infračervený přísvit neviditelný pro lidské oko, fungují dlouho ve vlhku, mraze i horku a lehce se s nimi pracuje díky českému menu i návodu.

Pokud vybíráte pod stromeček fotopast a stále si nejste jisti, jaký model je pro vás ten pravý, přečtěte si články na našem blogu nebo se nám ozvěte. Rádi vám poradíme.

Přejeme vám krásné Vánoce.

BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP