Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO termovize

 
  • 1 z 3
 

Termovizní binokulár ve verzi PRO s dálkoměrem LRF a s optickým přiblížením 2,5x. Digitální zoom až 8x. Průměr objektivu 42mm. Vysoká citlivost NETD<25mK

Dostupnost Prodej ukončen
129 990 Kč
Kód produktu PTALRFXP50PRO
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

 

Laserový dálkoměr

Model Accolade PRO LRF je vybaven zabudovaným laserovým dálkoměrem, který umožňuje přesné měření vzdálenosti

Vysoce citlivý senzor

Accolade 2 LRF XP50 PRO používá ke snímaní tepelného obrazu mikrobolometr s citlivostí NETD < 25 milikelvin (mK), která charakterizuje schopnost snímače odlišit dva blízké body s co nejmenším rozdílem teploty. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat malé teplotní rozdíly objektů a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například během srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy okolní prostředí má nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizní zobrazení, v tomto případě díky vysoké citlivosti senzor bude schopen rozlišit nejmenší rozdíly teploty a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

Komfortní pozorování

Ve srovnání s monokulárním provedením, kdy uživatel pozoruje jedním okem, je pozorování binokulárem Accolade mnohem příjemnější a nedochází k únavě očí i při delším pozorování. Navíc vnímaní obrazu při pozorování oběma očima je pro člověka přirozené a proto i rozpoznávaní detailů je přesnější.

Technologie Image Boost

Technologie Image Boost je patentovanou kombinací softwarových algoritmů, které zvyšuji ostrost kontur tepelných objektů a přináší bezkonkurenční kvalitu zobrazení. Díky funkci Image Boost bude obraz vypadat ostřejší, s velmi dobrým prokreslením i nejmenších detailů tepelných objektů a umožní jejích lepší detekci a identifikaci.

Velká vzdálenost detekce

Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s citlivostí NETD < 25 mK poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o výšce 1,8m lze detekovat i v úplné tmě na vzdálenost až 1800m

Variabilní digitální zoom

Až 8x digitální zoom, poskytuje lepší zamíření a celkové rozpoznání cíle na větší vzdálenosti.

Foto a Video rekordér

Vestavěný videorekordér je velkým pomocníkem pro pořízení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná 16GB paměť slouží pro uložení spousty hodin video záznamu nebo pro pořízení tisíce snímků. Video se ukládá včetně zvuku, a tak můžete k záznamu přidat i vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision

Pomocí Wi-Fi lze propojit Accolade se smartphonem nebo tabletem pro sledování obrazu na obrazovce, lze stáhnout nahraná videa a fotografie, dálkově ovládat, aktualizovat software a využívat mnoho dalších užitečných funkci.

Voděodolnost IPX7

Vodotěsná ochrana IPX7 chrání přístroj před deštěm, sněhem ale i prachem a zachovává  provozuschopnost přístroje i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

Systém napájení B-Pack

Accolade 2 používá pro napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelného dobíjecího akumulátoru IPS7 s kapacitou 6,4 Ah a poskytujícího až 8 hodin provozu. K dispozici je také výkonnější akumulátor IPS14 nebo kontejner pro klasické baterie AA

 

Vysoké rozlišení mikrobolometru 640x480 pixelů v 17µm

Použití detekčního senzoru s rozlišením 640x480px a pokročilých algoritmů zpracování obrazu přineslo nevídanou kvalitu zobrazení vysokou ostrost, kontrast, vylepšenou identifikaci zvěře a rozeznání i těch nejmenších detailů a i křoví, větví, trávy a terénu. Díky tomu Accolade 2 XP50 PRO předčí i mnohem dražší konkurenční zařízení.

Plnobarevný AMOLED displej

Plnobarevný displej využívá technologií AMOLED, která poskytuje vysoký kontrast mezi bílou a černou, a zobrazuje ve velmi živých barvách. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

8 barevných palet

V různých pozorovacích podmínkách je vhodné používat  různé barevné kombinace zobrazení obrazu. Termovize Accolade 2 LRF XP50 PRO nabízí až 8 barevných palet zobrazení. Zatímco klasický režim "White Hot" je mimořádně univerzální, pro detekci divoké zvěře v noci je často preferován režim "Hot Black". Červená monochromatická omezuje oslnění oka jasem displeje. Barva Sépie často zlepšuje pozorování na velké vzdálenosti, zatímco "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lepé vykresluje  teplotní rozdíly různých objektů. Fialová pomáhá rychleji identifikovat objekty.

Napájení externím zdrojem

 

Nastavitelná mezioční vzdálenost

Každý má individuální vzdálenost mezi očima. Roztažením nebo přiblížením okulárů si uživatel sám nastaví mezioční vzdálenost odpovídající jeho individuální potřebě.

Napájení externím zdrojem

Termokamery Accolade 2 mohou být nabíjeny externím zdrojem jako je například powerbanka pomocí micro USB portu. Rozšířenou vlastností je napájení pomoci externího zdroje i za extrémně chladných podmínek, které můžou standardní zdroj rychle vybít

Pozorovací režimy

Accolade 2 LRF XP50 PRO dovoluje optimalizaci obrazu dle pozorovacích podmínek. Přednastavené režimy pro hory, město a les mají různou úpravu jasu a kontrastu pro co nejefektivnější pozorování v daném prostředí. Dále má přístroj možnost uložit uživatelské nastavení, které je individuální pro každého uživatele. Tyto režimy vám usnadní identifikaci i na větší vzdálenosti

Displej Off

Když je potřeba dočasně zastavit pozorování je možné využít funkce display off. Ta přináší potřebnou úroveň pohodlí (displej nevyzařuje světlo z okuláru) mezi pozorováním (ostatní funkce jsou zapnuté a displej je vypnutý). Pro zapnutí displeje stačí pouze zmáčknout tlačítko ON

Režim obraz v obraze

Při zapnutí režimu Picture-in-Picture v horní části displeje se zobrazí další okno se zvětšeným obrazem cíle a kříže. Přídavné okno zabírá pouze 1/10 celkové plochy obrazovky a neomezuje zorné pole, které vidí střelec. Zvětšený obraz v pomocném okně napomáhá k přesnějšímu zaměření cíle.Zvětšení 2,5x (s použitím digitálního zoomu až 20x)
Digitální zvětšení 2x; 4x; 8x
Průměr objektivu 42 mm
Vzdálenost detekce 1800 m
Vzdálenost měření 1000 m
Typ displeje AMOLED
Mikrobolometr 640x480px NETD<25 mK
Snímkový kmitočet 50 Hz
Rozlišení dispeje 640x480 px
Objektiv 50mm f/1,2
Zorné pole ve 100m 21,8x16,3 m
Nejkratší ostřící vzdálenost 3 m
Průměr výstupní pupily 5 mm
Napájení IPS (B-Pack)
Závit pro stativ ano
Voděodolnost IPX7
Wi-Fi ano
Videorekorder ano
Velikost paměti 16GB
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Provozní doba 7 hod. (s IPS7)
Provozní teplota od -25 do +50 °C
Rozměry 164x130x64mm
Hmotnost 0,7kg

Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP