Pulsar Accolade 2 LRF XP50 termovize

 

Termovizní binokulár s dálkoměrem LRF, s objektivem 50mm (ohnisková vzdálenost), optické přiblížení 2,5x. Digitální zoom až 8x. Průměr objektivu 42mm. Vysoká citlivost NETD<40mK.

Dostupnost Prodej ukončen
135 990 Kč
Kód produktu PACL2RFXP50
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

 

Pulsar Accolade 2

 

LASEROVÝ DÁLKOMĚR

Model Accolade 2 LRF je vybaven zabudovaným laserovým dálkoměrem, který umožňuje přesné měření vzdálenosti.

 

Pulsar Accolade 2

Vysoce citlivý senzor

Accolade 2 používá ke snímaní tepelného obrazu mikrobolometr s citlivostí NETD < 40 milikelvin (mK),  která charakterizuje schopnost snímače odlišit dva blízké body s co nejmenším rozdílem teploty. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat malé teplotní rozdíly objektů a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například během srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy okolní prostředí má nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizní zobrazení, v tomto případě díky vysoké citlivosti senzor bude schopen rozlišit nejmenší rozdíly teploty a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

KOMFORTNÍ POZOROVÁNÍ

Ve srovnání s monokulárním provedením, kdy uživatel pozoruje jedním okem, pozorování binokulárem Accolade 2 je mnohem příjemnější a nedochází k únavě očí ani při delším pozorování. Navíc, vnímaní obrazu při pozorování oběma očima je pro člověka přirozené a proto i rozpoznávaní detailů objektu je přesnější.

 

Pulsar Accolade 2

 

Variabilní digitální zoom

Až 8x digitální zoom poskytuje lepší možnost rozpoznávání objektů pozorování na větší vzdálenost. Zvětšení zle změnit jak rychle skokově, tak i nastavovat jemně plynule.

 

Pulsar Accolade 2

TECHNOLOGIE IMAGE BOOST

Technologie Image Boost je patentovanou kombinací softwarových algoritmů, které zvyšuji ostrost kontur tepelných objektů a přináší bezkonkurenční kvalitu zobrazení. Díky funkci Image Boost bude obraz vypadat ostřejší, s velmi dobrým prokreslením i nejmenších detailů tepelných objektů a umožní jejích lepší detekcí a identifikaci.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

PLNOBAREVNÝ HD AMOLED DISPLEJ

Plnobarevný displej s rozlišením 1024x768 px HD využívá technologií AMOLED, která poskytuje vysoký kontrast mezi bílou a černou, a zobrazuje ve velmi živých barvách. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

 INTEGROVANÝ FOTO A VIDEO REKORDER

Vestavěný videorekordér je velkým přínosem, pokud jde o natáčení nebo fotografování zážitků. Jedno stisknutí tlačítka REC zachytí záběry, které lze snadno sdílet s kolegy, přáteli a s rodinou. 16GB vnitřní paměti poskytuje mnoho hodin pro záznam videa a nebo k uložení spousty fotografií.

 

 

Pulsar Accolade 2

16GB vnitřní paměti

16GB paměti nabízí dostatek místa pro nahrávání a fotografování vzrušujících okamžiků. Zaznamenané soubory lze později stáhnout do počítače nebo smartphonu.

 

VZDÁLENOST DETEKCE PŘES 1800m

Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s citlivostí NETD < 40 mK poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o výšce 1,8m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 1800 m.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

START DO 3 VTEŘIN

Exkluzivní schéma elektronických obvodů umožňuje téměř okamžité zapnutí přístroje. Rychlý start pomáhá šetřit energii a prodlužuje celkovou provozní dobu. Vypnutý přístroj může byt zpět aktivován do 3 vteřin.

 

 

Pulsar Accolade 2

 8 BAREVNÝCH PALET

V různých pozorovacích podmínkách je vhodné používat  různé barevné kombinace zobrazení obrazu. Termovize Accolade 2 nabízí až 8 barevných palet zobrazení. Zatímco klasický režim "White Hot" je mimořádně univerzální, pro detekci divoké zvěře v noci je často preferován režim "Hot Black". Červená monochromatická omezuje oslnění oka jasem displeje. Barva Sépie často zlepšuje pozorování na velké vzdálenosti, zatímco "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lépe vykresluje teplotní rozdíly různých objektů. Fialová pomáhá rychleji identifikovat objekty.

 

 • VIOLET
  VIOLET
 • Hot WHITE
  Hot WHITE
 • Hot BLACK
  Hot BLACK
 • Hot RED
  Hot RED
 • RAINBOW
  RAINBOW
 • Monochrome RED
  Monochrome RED
 • SEPIA
  SEPIA
 • ULTRAMARINE
  ULTRAMARINE
 • VIOLET
  VIOLET
 • Hot WHITE
  Hot WHITE
 
 
 
Wi-Fi Integrace se zařízeními iOS a Android

 

Vestavěný modul Wi-Fi poskytuje komfortní připojení termokamery se smartphony nebo tablety se systémem Android nebo iOS. Kombinace smartphonu a termokamery nabízí řadu jedinečných funkcí, jako náhled a přímé streamování obrazu, pohodlné ovládání veškerých funkcí přístroje přes smartphone, stahování a sdílení zaznamenaných souborů, aktualizace firmwaru a mnoho dalších.

 

Pulsar Accolade 2

 

Voděodolnost IPX7

Vodotěsná ochrana IPX7 chrání přístroj před deštěm, sněhem ale i prachem a zachovává provozuschopnost přístroje i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

 

 

Pulsar Accolade 2

Nastavitelná mezioční vzdálenost

Každý má individuální vzdálenost mezi očima. Roztažením nebo přiblížením okulárů si uživatel sám nastaví mezioční vzdálenost odpovídající jeho individuální potřebě.

 

Pulsar Accolade 2

Obraz v obraze

Funkce "Obraz v obraze" zobrazuje další okno s 2x zvětšeným obrazem. Okno je umístěno na středu, v horní části obrazovky a zabírá pouze 1/10 z celkové plochy obrazu. Uživatel přitom vidí obraz v širokém záběru celého zorného pole přístroje a současně zvětšený náhled.

 

 

Pulsar Accolade 2

Obnovovací frekvence 50 Hz

Vysoká frekvence obrazu je důležitá při sledování cíle s rychlým pohybem. Vysoká obnovovací frekvence zajišťuje plynule zobrazený pohyb v reálném čase, bez zpomalení a trhání obrazu.,

 

 

Pulsar Accolade 2

 

SYSTÉM NAPÁJENÍ B-Pack

Accolade 2 používá pro napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelného dobíjecího akumulátoru IPS7 s kapacitou 6,4 Ah a poskytujícího až 8 hodin provozu. K dispozici je také výkonnější akumulátor IPS14.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

Široký rozsah provozních teplot

Použití mrazuvzdorného AMOLED displeje a napájení B-Pack dává jistotu bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25°C do + 50°С.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

DISPLEJ OFF

V krátkých přestávkách pro šetření energie napájení a zlepšení maskovacího efektu lze využít funkci vypnutí displeje. Při aktivaci funkce jsou ostatní obvody zaměřovače aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě.

 

Pulsar Accolade 2

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ OVLÁDÁNÍ

Ovládaní termovize Accolade 2 je jednoduché a intuitivní. Ovládací prvky jsou umístěné pro pohodlné ovládaní jednou rukou. Veškerá nastavení jsou přehledně uspořádaná do menu. Při zobrazení menu a změně nastavení parametrů jsou jejich aktuální hodnoty zobrazovány mimo centrální část displeje a dokresleny pro lepší čitelnost stíněním. Tímto nedochází k zákrytu středu obrazu a uživatel může i nadále komfortně sledovat cíl. Důležité informace o nastavení jsou vždy zobrazené ve spodním stavovém řádku.

Teplotní stabilizace senzoru

Do přístroje byl integrován chladič, účinně odvádějící teplo snímače a dalších elektronických obvodů, stabilizující vnitřní teplotu přístroje a výrazně snižující nežádoucí „teplotní šum".

Aktualizace software

V případě vydání aktualizace software výrobcem, má uživatel možnost s použitím mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision Apps provést jeho stažení a nahrání do přístroje.

Obsah balení:

 • Termokamera Accolade 2 LRF XP50
 • Akumulátor Bpack - IPS7
 • Nabíječka akumulátoru
 • USB kabel
 • Hadřík na čistění optiky
 • Pouzdro
 • CZ návod k použití
 • Záruční list

 

Zvětšení 2,5x - 20x
Digitální zvětšení 2x; 4x; 8x
Průměr objektivu 42 mm
Vzdálenost detekce 1800 m
Vzdálenost měření 1000 m
Typ displeje AMOLED
Mikrobolometr 640x480px NETD<40 mK
Snímkový kmitočet 50 Hz
Rozlišení displeje 640x480 px
Objektiv 50mm f/1,2
Zorné pole ve 100m 22 m
Nejkratší ostřící vzdálenost 3 m
Průměr výstupní pupily 5 mm
Napájení IPS (B-Pack)
Závit pro stativ ano
Voděodolnost IPX7
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Provozní teplota od -25 do +50 °C
Provozní doba 7 hod. (s IPS7)
Rozměry 164x130x64mm
Hmotnost 0,7kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP