Pulsar Accolade 2 LRF XP50 termovize

 

Termovizní binokulár s dálkoměrem LRF, s objektivem 50mm (ohnisková vzdálenost), optické přiblížení 2,5x. Digitální zoom až 8x. Průměr objektivu 42mm. Vysoká citlivost NETD<40mK.

Dostupnost Prodej ukončen
135 990 Kč
Kód produktu PACL2RFXP50
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

 

Pulsar Accolade 2

 

LASEROVÝ DÁLKOMĚR

Model Accolade 2 LRF je vybaven zabudovaným laserovým dálkoměrem, který umožňuje přesné měření vzdálenosti.

 

Pulsar Accolade 2

Vysoce citlivý senzor

Accolade 2 používá ke snímaní tepelného obrazu mikrobolometr s citlivostí NETD < 40 milikelvin (mK),  která charakterizuje schopnost snímače odlišit dva blízké body s co nejmenším rozdílem teploty. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat malé teplotní rozdíly objektů a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například během srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy okolní prostředí má nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizní zobrazení, v tomto případě díky vysoké citlivosti senzor bude schopen rozlišit nejmenší rozdíly teploty a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

KOMFORTNÍ POZOROVÁNÍ

Ve srovnání s monokulárním provedením, kdy uživatel pozoruje jedním okem, pozorování binokulárem Accolade 2 je mnohem příjemnější a nedochází k únavě očí ani při delším pozorování. Navíc, vnímaní obrazu při pozorování oběma očima je pro člověka přirozené a proto i rozpoznávaní detailů objektu je přesnější.

 

Pulsar Accolade 2

 

Variabilní digitální zoom

Až 8x digitální zoom poskytuje lepší možnost rozpoznávání objektů pozorování na větší vzdálenost. Zvětšení zle změnit jak rychle skokově, tak i nastavovat jemně plynule.

 

Pulsar Accolade 2

TECHNOLOGIE IMAGE BOOST

Technologie Image Boost je patentovanou kombinací softwarových algoritmů, které zvyšuji ostrost kontur tepelných objektů a přináší bezkonkurenční kvalitu zobrazení. Díky funkci Image Boost bude obraz vypadat ostřejší, s velmi dobrým prokreslením i nejmenších detailů tepelných objektů a umožní jejích lepší detekcí a identifikaci.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

PLNOBAREVNÝ HD AMOLED DISPLEJ

Plnobarevný displej s rozlišením 1024x768 px HD využívá technologií AMOLED, která poskytuje vysoký kontrast mezi bílou a černou, a zobrazuje ve velmi živých barvách. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

 INTEGROVANÝ FOTO A VIDEO REKORDER

Vestavěný videorekordér je velkým přínosem, pokud jde o natáčení nebo fotografování zážitků. Jedno stisknutí tlačítka REC zachytí záběry, které lze snadno sdílet s kolegy, přáteli a s rodinou. 16GB vnitřní paměti poskytuje mnoho hodin pro záznam videa a nebo k uložení spousty fotografií.

 

 

Pulsar Accolade 2

16GB vnitřní paměti

16GB paměti nabízí dostatek místa pro nahrávání a fotografování vzrušujících okamžiků. Zaznamenané soubory lze později stáhnout do počítače nebo smartphonu.

 

VZDÁLENOST DETEKCE PŘES 1800m

Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s citlivostí NETD < 40 mK poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o výšce 1,8m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 1800 m.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

START DO 3 VTEŘIN

Exkluzivní schéma elektronických obvodů umožňuje téměř okamžité zapnutí přístroje. Rychlý start pomáhá šetřit energii a prodlužuje celkovou provozní dobu. Vypnutý přístroj může byt zpět aktivován do 3 vteřin.

 

 

Pulsar Accolade 2

 8 BAREVNÝCH PALET

V různých pozorovacích podmínkách je vhodné používat  různé barevné kombinace zobrazení obrazu. Termovize Accolade 2 nabízí až 8 barevných palet zobrazení. Zatímco klasický režim "White Hot" je mimořádně univerzální, pro detekci divoké zvěře v noci je často preferován režim "Hot Black". Červená monochromatická omezuje oslnění oka jasem displeje. Barva Sépie často zlepšuje pozorování na velké vzdálenosti, zatímco "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lépe vykresluje teplotní rozdíly různých objektů. Fialová pomáhá rychleji identifikovat objekty.

 

 • VIOLET
  VIOLET
 • Hot WHITE
  Hot WHITE
 • Hot BLACK
  Hot BLACK
 • Hot RED
  Hot RED
 • RAINBOW
  RAINBOW
 • Monochrome RED
  Monochrome RED
 • SEPIA
  SEPIA
 • ULTRAMARINE
  ULTRAMARINE
 • VIOLET
  VIOLET
 • Hot WHITE
  Hot WHITE
 
 
 
Wi-Fi Integrace se zařízeními iOS a Android

 

Vestavěný modul Wi-Fi poskytuje komfortní připojení termokamery se smartphony nebo tablety se systémem Android nebo iOS. Kombinace smartphonu a termokamery nabízí řadu jedinečných funkcí, jako náhled a přímé streamování obrazu, pohodlné ovládání veškerých funkcí přístroje přes smartphone, stahování a sdílení zaznamenaných souborů, aktualizace firmwaru a mnoho dalších.

 

Pulsar Accolade 2

 

Voděodolnost IPX7

Vodotěsná ochrana IPX7 chrání přístroj před deštěm, sněhem ale i prachem a zachovává provozuschopnost přístroje i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

 

 

Pulsar Accolade 2

Nastavitelná mezioční vzdálenost

Každý má individuální vzdálenost mezi očima. Roztažením nebo přiblížením okulárů si uživatel sám nastaví mezioční vzdálenost odpovídající jeho individuální potřebě.

 

Pulsar Accolade 2

Obraz v obraze

Funkce "Obraz v obraze" zobrazuje další okno s 2x zvětšeným obrazem. Okno je umístěno na středu, v horní části obrazovky a zabírá pouze 1/10 z celkové plochy obrazu. Uživatel přitom vidí obraz v širokém záběru celého zorného pole přístroje a současně zvětšený náhled.

 

 

Pulsar Accolade 2

Obnovovací frekvence 50 Hz

Vysoká frekvence obrazu je důležitá při sledování cíle s rychlým pohybem. Vysoká obnovovací frekvence zajišťuje plynule zobrazený pohyb v reálném čase, bez zpomalení a trhání obrazu.,

 

 

Pulsar Accolade 2

 

SYSTÉM NAPÁJENÍ B-Pack

Accolade 2 používá pro napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelného dobíjecího akumulátoru IPS7 s kapacitou 6,4 Ah a poskytujícího až 8 hodin provozu. K dispozici je také výkonnější akumulátor IPS14.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

Široký rozsah provozních teplot

Použití mrazuvzdorného AMOLED displeje a napájení B-Pack dává jistotu bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25°C do + 50°С.

 

 

Pulsar Accolade 2

 

DISPLEJ OFF

V krátkých přestávkách pro šetření energie napájení a zlepšení maskovacího efektu lze využít funkci vypnutí displeje. Při aktivaci funkce jsou ostatní obvody zaměřovače aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě.

 

Pulsar Accolade 2

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ OVLÁDÁNÍ

Ovládaní termovize Accolade 2 je jednoduché a intuitivní. Ovládací prvky jsou umístěné pro pohodlné ovládaní jednou rukou. Veškerá nastavení jsou přehledně uspořádaná do menu. Při zobrazení menu a změně nastavení parametrů jsou jejich aktuální hodnoty zobrazovány mimo centrální část displeje a dokresleny pro lepší čitelnost stíněním. Tímto nedochází k zákrytu středu obrazu a uživatel může i nadále komfortně sledovat cíl. Důležité informace o nastavení jsou vždy zobrazené ve spodním stavovém řádku.

Teplotní stabilizace senzoru

Do přístroje byl integrován chladič, účinně odvádějící teplo snímače a dalších elektronických obvodů, stabilizující vnitřní teplotu přístroje a výrazně snižující nežádoucí „teplotní šum".

Aktualizace software

V případě vydání aktualizace software výrobcem, má uživatel možnost s použitím mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision Apps provést jeho stažení a nahrání do přístroje.

Obsah balení:

 • Termokamera Accolade 2 LRF XP50
 • Akumulátor Bpack - IPS7
 • Nabíječka akumulátoru
 • USB kabel
 • Hadřík na čistění optiky
 • Pouzdro
 • CZ návod k použití
 • Záruční list

 

Zvětšení 2,5x - 20x
Digitální zvětšení 2x; 4x; 8x
Průměr objektivu 42 mm
Vzdálenost detekce 1800 m
Vzdálenost měření 1000 m
Typ displeje AMOLED
Mikrobolometr 640x480px NETD<40 mK
Snímkový kmitočet 50 Hz
Rozlišení displeje 640x480 px
Objektiv 50mm f/1,2
Zorné pole ve 100m 22 m
Nejkratší ostřící vzdálenost 3 m
Průměr výstupní pupily 5 mm
Napájení IPS (B-Pack)
Závit pro stativ ano
Voděodolnost IPX7
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Provozní teplota od -25 do +50 °C
Provozní doba 7 hod. (s IPS7)
Rozměry 164x130x64mm
Hmotnost 0,7kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení