Pulsar Axion KEY XM22 termovize

 
 • 1 z 5
 

Kompaktní termovizní monokulár s optickým zvětšením 2x a digitálním až 8xv jednoduchém provedení bez WiFi, videorekordéru a podpory Stream Vision.

Dostupnost Prodej ukončen
26 990 Kč
Kód produktu PAKXM22
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

Pulsar Axion Key XM22  je navržen s ohledem na dosažení maximálního výkonu při minimální velikosti a váze. Velkou přednosti termovizního monokuláru Axion je jeho kompaktní velikost a tvar, umožňující pohodlné nošení a komfortní držení v ruce. Termovizní monokulár Axion bude ideálním přístrojem pro cestování a pozorování v přírodě.

 

Kapesní velikost

 

Termovize Pulsar Axion

 

Kompaktní velikost, uživatelsky přívětivé ovládání a ergonomický design přináší uživateli nadstandardní úroveň komfortu v ovládání a používáni přístroje.

 

Ergonomie

 

Termovize Pulsar Axion

 

Ergonomie přístroje je navržena pro držení v jedné ruce. Přístroj perfektně padne do dlaně a prsty se umístí přesně na tlačítka pro jeho ovládání. Kompaktní velikost a nízká hmotnost vytváří z Axionu optimální přístroj pro každodenní přenášení. Ať už cestujete autem, plavete na lodi, jedete na kole, brouzdáte úchvatnou horskou krajinou, Axion vždy bude s Vámi a připraven k okamžitému použití.

 

Velká detekční vzdálenost

 

Termovize Pulsar Axion

 

Kombinace objektivu s velkým ohniskem a novějšího mikrobolometru s technologii 12 µm zajišťuje Axionu výjimečnou schopnost detekce: například objekt o výšce 1,8m může být detekován v absolutní tmě na vzdálenost až 950m.

 

Mikrobolometr 12 µm

 

Termovize Pulsar Axion

 

Technologickým pokrokem je použití mikrobolometru s velikosti pixelů 12µm, který umožnil dosáhnout vyššího optického zvětšení při menší velikosti přístroje.

 

Odolné tělo z magnéziové slitiny

Termovize Pulsar Axion

 

Tělo přístroje je vyrobeno z lehké magnéziové slitiny, která dodává přístroji velkou pevnost a tuhost, při zachování lehké konstrukce a kompaktní velikosti.

 

Akumulátor mini B-pack (APS3)

 

Termovize Pulsar AxionNový typ akumulátoru mini B-pack i přes svou miniaturní velikost poskytuje přístroji slušnou dobu provozu s možností rychlé výměny. Akumulátor Mini B-pack (APS3) se rychle dobíjí přes dobíjecí stanici, dodávanou v kompletě s přístrojem, nebo přímo přes USB rozhraní.

 

Velké optické zvětšení a digitální zoom

 

Termovize Pulsar AxionTermovize Pulsar Axion

 

Axion nabízí největší optické zvětšení ve třídě kompaktních termovizí. Základní optické zvětšení 2x může být vynásobeno digitálním zvětšením 2x, případně 4x pro přesnější rozpoznání pozorovaného objektu.

 

Rychlý start


Termovize Pulsar Axion

 

Exkluzivní schéma elektronických obvodů umožňuje téměř okamžité zapnutí přístroje. Rychlý start šetří energii a prodlužuje provozní dobu. Vypnutý přístroj může být rychle aktivován v ten pravý okamžik kdy ho nejvíc potřebujete.

 

Stupeň voděodolnosti IPX7

 

Termovize Pulsar Axion

 

Stupeň voděodolnosti IPX7 chrání přístroj před silným deštěm, sněžením a dalšími nepříznivými vlivy počasí. Pulsar Axion je utěsněn a je provozuschopný i při ponoření do vody do hloubky 1m po dobu 30 min.

 

Hmotnost

 

Termovize Pulsar Axion

 

Nízká hmotnost je důležitá pro dlouhodobé používání přístroje. Díky tomu si můžete dovolit vzít více užitečného příslušenství. Axion váží okolo 250g, srovnatelně s obyčejným kapesním dálkoměrem, ale přesto nabízí kvalitní termální zobrazení a rozsáhlou funkční výbavu.

 

Barevné zobrazení

 

Termovize Pulsar Axion

 

Kromě černo-bílého zobrazení a  inverzního režimu zobrazení bílo-černého pro přesnější mapování teploty okolních objektů  Axion nabízí dalších 6 barevných variant zobrazení.

Balení obsahuje:

 • Termovizní monokulár Pulsar Axion KEY XM22
 • Akumulátor APS3
 • Síťový adaptér
 • USB kabel
 • Hadřík na čistění optiky
 • Pouzdro
 • Návod k použití
 • Záruční list (záruka 3 roky)

Podobné produkty

 • pulsar axion key Kód: PAKXM30
  Pulsar Axion KEY XM30 termovize
  Prodej ukončen Značka: Pulsar Záruka: 3 roky

  Kompaktní termovizní monokulár s optickým zvětšením 2.5x a digitálním až 10x, v jednoduchém provedení bez WiFi, videorekordéru a podpory Stream Vision.

  29 743,80 Kč bez DPH 35 990 Kč
 • pulsar axion xm30s Kód: PAXM30S
  Pulsar Axion XM30S termovize
  Prodej ukončen Značka: Pulsar Záruka: 3 roky

  Kompaktní termovizní monokulár s optickým přiblížením 4,5x a digitálním až 18x. Včetně videorekordéru, WiFi a podpory Stream Vision.

  38 008,26 Kč bez DPH 45 990 Kč
Zvětšení 2x (při použití digitálního zoomu až 8x)
Digitální zoom 2x ; 4x
Průměr objektivu 19 mm
Vzdálenost detekce 950 m
Typ displeje LCOS
Rozlišení displeje 960x720 px
Mikrobolometr 320x240 px - technologie 12µm
Snímkový kmitočet 50 Hz
Objektiv F22/1,2
Zorné pole ve 100m 17,5 m
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Napájení Mini B-Pack APS3
Závit ano
Voděodolnost IPX7
Provozní teplota od -10 do +40°C
Provozní doba 4 hod.
Rozměry 130x41x69mm
Hmotnost 230g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora xm22 28.9.2020 15:04
xm22 mám zhruba měsíc a nemohu si ho vynachválit. Pro člověka, který nepotřebuje nahrávat, ale obeznat i na velkou dálku a lovit naprosto dostačující. +přijatelná cena +velmi dobré rozlišení +mnoho různých funkcí a možností zobrazení +velikost akorát do ruky i do kapsy +snadné ovládání
Odpovědět
Avatar autora Parametry 2.10.2020 14:59
Jste jeden z mála prodejců v ČR ( ne-li jediný ), který uvádí pravdivé parametry tohoto výrobku...
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP