Pulsar Thermion XP38 termovizní zaměřovač

 

Termovizní zaměřovač Pulsar Thermion XP38 s optickým zvětšením 1,5(dig. zoom 8x), objektiv 38mm/1,2 rozlišení senzoru 640x480px, technologie 17µm, detekce 1350m

Dostupnost Prodej ukončen
116 590 Kč
Kód produktu THXP38
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

Pulsar Thermion

f455Dokonalý obraz


Použití detekčního senzoru s rozlišením 640x480px a pokročilých algoritmů zpracování obrazu přineslo nevídanou kvalitu zobrazení, kterou Thermion XP předčí i několika násobně dražší konkurenční zařízení.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Velká detekční schopnost


Vysoce kvalitní germaniová optika ve spojení s pokročilým teplotním senzorem vytváří dokonalé podmínky pro rozšíření detekční schopnosti Thermionem objektů na vzdálenost až 2300 metrů (model XM50), a to i v úplné tmě.

 

Pulsar Thermion

f455 Standardní vzhled a montáž


Tvar zaměřovačů Thermion je plně shodný s tvarem běžných denních zaměřovačů a jejich konstrukce je navržena pro snadnou manipulaci a bezproblémovou montáž. K jejich upevnění na zbraň se nevyžaduje speciální montáž, ale standardní 30mm montážní oka stejná jako pro denní zaměřovač.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Stvořen pro velké ráže


Každý Thermion je testován na mechanickou odolnost vůči zpětnému rázu až 6 000 Joulů a proto bezchybně funguje na zbraních velkých ráží jako jsou .375 H&H, 12-kalibr a 9,3x64 apod.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Duální systém napájení


Zaměřovače Thermion mají duální napájecí systém: vnitřní akumulátor a externí akumulátor, který se vkládá do přístroje. Externí akumulátor lze rychle vyměnit přímo za provozu přístroje bez nutností jeho vypnutí. Další možností napájení je použití externího zdroje, např. powerbanky.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Okamžitý start


Exkluzivní schéma elektronických obvodů umožňuje téměř okamžité zapnutí přístroje. Rychlý start šetří energii a prodlužuje provozní dobu. Vypnutý přístroj může být rychle aktivován v ten pravý okamžik kdy ho nejvíc potřebujete.

 

 

Pulsar Thermion

 

f455 Foto a Video rekordér


Vestavěný video rekordér je velkým pomocníkem pro pořízení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná 16GB paměť slouží pro uložení několika hodin video záznamu nebo pořízení tisíce snímků. Video se ukládá včetně zvuku, a tak můžete k záznamu přidat i vlastní komentář.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Uživatelské profily


Thermion umožňuje uložení do vnitřní paměti 5 profilů nastřelení, každý pro 10 různých vzdáleností. V závislosti na použité zbrani nebo munici lze rychle změnit nastřelení.

 

Pulsar Thermion

f455 Záměrné osnovy


Zaměřovač má širokou škálu různých typů záměrných osnov, včetně balistických, s možností kombinace barevného nastavení: černá, bílá, červená a zelená.

 

Pulsar Thermion

 

 

f455 Barevné zobrazení


Barevné palety nabízejí možnost lépe přizpůsobit zobrazení konkrétním podmínkám. Zatímco White Hot a Black Hot jsou nejoblíbenější, Red Hot, Rainbow a Ultramarine upozorňují na intenzivnější teplá místa. Fialová, červená monochromatická a sépie jsou optimální palety pro snížení únavy očí v průběhu dlouhých pozorování.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Obraz v obraze


Funkce obraz v obraze (PiP) zobrazí v horní části menší okno se středem obrazu s nastaveným větším zvětšením. Okno zabírá pouze 10% zorného pole a nezakrývá celkový pohled.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Variabilní digitální zoom


Až 8x digitální zoom poskytuje lepší zamíření a celkové rozpoznání cíle na větší vzdálenosti.

 

Pulsar Thermion

 

f455 AMOLED displej


Displej použitý k zobrazení obrazu poskytuje ostrý, vysoce kontrastní obraz v živých barvách. Použita technologie AMOLED zajišťuje úsporu energie a bezchybné a plynulé zobrazení i při nízkých provozních teplotách.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Odolný, spolehlivý, celokovový


Zaměřovače Thermion mají odolnou, ale zároveň lehkou celokovovou konstrukci. Části a součásti zaměřovače jsou vyrobený s precizní přesností zaručující jeho dlouholetý bezchybný chod i v různých klimatických podmínkách a nasazení i v těžkém terénu.

 

Pulsar Thermion

f455 Přívětivé ovládání


Ovládání a nastavení Thermionu se provádí jednoduše pomocí třech funkčních tlačítek v horní častí přístroje a levého otočného enkodéru. Tři tlačítka a enkodér umožňují komfortní přístup a správu všech nabídek menu a nastavení zaměřovače.

 

Pulsar Thermion

 

f455 Aplikace Stream Vision


Pomocí Wi-Fi lze propojit Thermion se smartphonem nebo tabletem pro sledování obrazu na obrazovce, stažení nahraných videí a fotek, dálkové ovládání, aktualizaci softwaru a mnoho dalších užitečných funkci.

 

Pulsar Thermion

 

f455 IPX7


Přístroj splňuje standard voděodolnosti IPX7, který garantuje odolnost proti vodě při silném dešti, sněžení a dalšími nepříznivými vlivy počasí. Thermion je spolehlivě utěsněn a zůstává provozuschopný i při ponoření do vody do hloubky 1m po dobu 30 min.

 

Pulsar Thermion

Obsah balení: Pulsar Thermion XP38, akumulátor APS2, nabíječka akumulátoru APS2/APS3, USB kabel, očnice, prodloužený kryt pro APS3, hadřík, pouzdro, český návod a záruční list

Podobné produkty

  • pulsar thermion Kód: THXP50
    Pulsar Thermion XP50 termovizní zaměřovač
    Prodej ukončen Značka: Pulsar Záruka: 3 roky

    Termovizní zaměřovač Pulsar Thermion XP50 s optickým zvětšením 2x (dig. zoom 8x), objektiv 50mm/1,2, rozlišení senzoru 640x480px, technologie 17µm, vzdálenost detekce 1800m

    107 347,11 Kč bez DPH 129 890 Kč
Zvětšení 1,5 x (s digitálním zoomem až 12x)
Digitální zoom 8 x
Rozlišení mikrobolometru 640x480 px
Velikost pixelu 17 µm
Typ displeje AMOLED
Rozlišení dispeje 1024x768 px
Snímkový kmitočet 50 Hz
Vzdálenost detekce 1350 m
Objektiv F38/1,2
Průměr objektivu 32 mm
Zorný úhel 16,3x12,3°
Zorné pole ve 100m 28,6x21,5m
Oční reliéf 50 mm
Dioptrická korekce od -3 do +5dpt
Napájení APS2 nebo APS3
Videorekorder ano
Interní paměť 16GB
Odolnost proti zpětnému rázu 6000J
Průměr tubusu 30 mm
Voděodolnost IPX7
Provozní teplota od -25°C do +50°C
Provozní doba 7hod. s APS3
Rozměry 394x78x80
Hmotnost 0,75 kg

Pulsar Thermion


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP