Termovize Pulsar Core FXD50

 
  • 1 z 3
 

Univerzální termovizní přístroj, který můžete použít jako objektivovou předsádku k vašemu puškohledu, nebo jako monokulár k pozorování z ruky.

Dostupnost Prodej ukončen
119 900 Kč
Kód produktu PTFXD50
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
 

kombinace s denní optikou

Noční lov s Core v kombinaci s denním zaměřovačem má řadu předností. Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klasických nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinaci s termovizí Core tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

ZachovÁní bodu nastřelení

Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachování bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení termovize Core nemusí střelec provádět žádnou korekci polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

Alternativa zaměřovačE

Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované, rychloupínací montáže tak, aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky na kterou je lovec zvyklý. Předsádka může byt použita k pozorování z ruky a nasazená na zaměřovač až v případě, kdy to bude nutné.

Kompatibilita

Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomoci adaptéru s bajonetovým zámkem DN42, DN50, DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá řádově pár vteřin.

Zelená barva OLED displeje

Obraz je zobrazen OLED displejem v zelené barvě tak, aby bylo zajištěno pohodlné vnímání a nízká únava očí pozorovatele.

Uživatelské rozhraní

Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzní barva, nastavení jasu a kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.

Režimy pozorování

Termovize Core FXD50 nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).

Kalibrace

Kalibrace se provádí vyrovnáním v senzoru teploty pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovize. Core nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuální režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustit kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu nebo plně automaticky to provede software přístroje bez zásahu uživatele.

Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)

Použití displeje 640x480px s technologii OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamických objektů.

Bezdrátové dálkové ovládání

Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkcí zaměřovače, aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.

Vodotěsnost

S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodu.

Vysoká odolnost na zpětný ráz

Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibracemi umožňuje bezproblémové použití Core na zbraních velkých ráží, včetně .375, brokových zbraní nebo vzduchovek.

Součástí balení je pouzdro, dálkové ovládání a doplňkový okulár s přiblížením 2,8x (+ digitální zoom 2x = 5,6x) - při použití zařízení jako monokuláru.

Zvětšení 1x (s okulárem 2,8-5,6x)
Průměr objektivu 42 mm
Ohnisková vzdálenost 50 mm
Světelnost F50/1,2
Voděodolnost IPX7
Typ displeje OLED
Vzdálenost detekce 1200m
Snímkový kmitočet 50 Hz
Provozní teplota od -25 do +50°C
Napájení 2x CR123
Rozměry 190 x 65x 60 mm
Hmotnost 400 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP