Termovize Pulsar Core FXQ50 BW

 
  • 1 z 5
 

Univerzální termovizní přístroj BW (černo-bílý obraz), který můžete použít jako objektivovou předsádku k vašemu puškohledu, nebo jako monokulár k pozorování z ruky. Tento model doporučujeme k použití s optikou se zvětšením 2x až 5x.

Dostupnost Prodej ukončen
85 990 Kč
Kód produktu PCFXQ50BW
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Termovize
Záruka 3 roky
 

popis Core

Předností kombinace s denní optikou

Noční lov s Core BW (černo-bílý obraz) v kombinaci s denním zaměřovačem má řadu předností. Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klasických nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinaci s Core BW tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

Core FXQ BW se zamÄÅovaÄem

Zachovaní bodu nastřelení

Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachování bodu nastřelení při použití Core BW s denním zaměřovačem. Po nasazení Core BW, střelec nemusí provádět žádnou korekci polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

Alternativa zaměřovačE

Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované, rychloupínací montáže tak, aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky na kterou je lovec zvyklý. Předsádka může být použita k pozorování z ruky nebo nasazená na zaměřovač až v případě, kdy to bude nutné.

Kompatibilita

Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomoci adaptéru s bajonetovým zámkem DN42, DN50, DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá řádově vteřiny.

Zelená barva OLED displeje

Obraz je zobrazen OLED displejem v zelené barvě tak, aby bylo zajištěno pohodlné vnímání a nízká únava očí pozorovatele.

Uživatelské rozhraní

Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzi barva, nastavení jasu / kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.

Režimy pozorování

Core nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).

Kalibrace

Kalibrace provádí vyrovnání v senzoru teploty pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovize. Core BW nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuální režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustí kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu nebo plně automaticky to provede software přístroje bez zásahu uživatele.

Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)

Použití displeje 640x480px s technologii OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamický objektů.

Bezdrátové dálkové ovládání

Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkci zaměřovače aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.

Externí napájení

Core FXQ BW obsahuje univerzální napájecí adaptér. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích zdrojů, které lze připojit pomocí mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

Vodotěsnost

S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core BW odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodou.

Vysoká odolnost na zpětný ráz

Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibracemi umožňuje bezproblémové použití Core BW na zbraních velkých ráži včetně .375, brokových zbraní nebo vzduchovek.

Zvětšení 1 x (s okulárem 4,1-8,2x)
Digitální zoom 2 x
Průměr objektivu 42 mm
Vzdálenost detekce 1800 m
Typ displeje AMOLED
Mikrobolometr 384x288 px
Snímkový kmitočet 50 Hz
Rozlišení displeje 640x480 px
Objektiv 50mm f/1,2
Zorné pole ve 100m 13 m
Nejkratší ostřící vzdálenost 5 m
Oční reliéf 16 mm
Napájení 2x CR123
Voděodolnost IPX7
Dioptrická korekce ± 5dioptrie
Provozní teplota od -25 do +50 °C
Provozní doba min. 4hod.
Rozměry 190x65x60mm
Hmotnost 0,4kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP