Fotopast BUNATY ONE FULL HD + 32GB karta + kovový box + LED svítilna + Doprava zdarma

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Prodej ukončen
3 590 Kč
Kód produktu FBHDONE
Značka Bunaty
Kategorie Fotopasti, kterým nic neuteče,Fotopasti bez GSM
 

AKČNÍ NABÍDKA: K fotopasti Bunaty One Full HD obdržíte ZDARMA paměťovou kartu SDHC 32GB, kovový box a kovovou LED svítilnu v celkové hodnotě 1500Kč.

Fotopast se záznamem na SD kartu a úhlem snímání 55°. Vynikající poměr ceny a kvality. Rozlišení 12MP a video ve FULL HD kvalitě. Skvělé maskování s minimem lesklých ploch. Pokročilé funkce nastavení včetně časovače a časosběru. Pokud hledáte levnou kvalitní fotopast a nechcete riskovat zklamání u jiných značek je tato fotopast určitě dobrou volbou. Fotopast na zloděje i na zvěř! Model pro rok 2022.

Fotopast Bunaty One Full HD oproti plné verzi Bunaty Full HD disponuje pouze stavovým čb. displejem pro nastavení fotopasti, není možné si přímo ve fotopasti prohlížet a mazat záznamy (pouze na PC z SD karty) a nemá laserové ukazovátko pro snadné zaměření fotopasti.

Značka Bunaty přichází na trh s cenově dostupnou fotopastí, která kvalitou fotografií předčí jiné fotopasti jiných značek v podobné cenové hladině. Bunat One Full HD fotí v noci zcela neviditelně. Používá noční přísvit pro lidské oko zcela neviditelný a také stejný optický snímač jako všechny ostatní modely fotopastí Bunaty. V kvalitě fotografií a v kvalitě videa i přes svou nízkou cenu není nijak ochuzena. Jediné co fotopast Bunaty One oproti dražším modelům nemá je barevný LCD displej. Fotopast Bunaty One používá velký monochromatický LCD displej. Displej je podsvícen a dobře čitelný i za snížených světelných podmínek. Veškeré údaje na displeji jsou dostatečně veliké pro pohodlné nastavení. České menu je samozřejmostí. Fotopast můžete nastavit pomocí dobře dostupných šesti tlačítek. Prohlížení pořízených fotografií přímo na fotopasti není možné, ale máte možnost připojit fotopast pomocí USB konektoru k PC a nebo vyjmout SD kartu z fotopasti a vložit jí do čtečky SD karet ve vašem PC a tak si pořízený záznam prohlédnout. Ideální je používat dvě SD karty. 

GSM (?) NE
Rozlišení čipu 5 Mpx (12 Mpx interpolovaně)
Osvitová jednotka Zcela neviditelné IR (940nm)
Noční IR dosvit 15 - 18m
LED diody 30 LED diod
Rychlost odezvy 0,7 sec
PIR (pohybový) senzor multizónový PIR
Citlivost PIR nízká / střední / vysoká
Prodleva 1s - 60 min.
Rozlišení Foto 5 Mpx (12 Mpx interpolovaně)
Série foto na jednu indikaci PIR 1 - 3 snímky
Rozlišení Video 1080P Full HD video
Foto + Video (souběžný záznam) ANO
Délka videa 1 - 60s
Displej monochromatický 2" LCD
GSM/GPRS brána NE
SMS ovládání NE
České menu ANO
Český návod ANO (na přiloženém CD)
Napájení až 8ks AA (tužkové baterie)
Prohlížení foto na LCD NE
Závit pro stativ ANO
Záznam zvuku ANO
Časovač ANO
Časosběr (periodické snímání) ANO
Objektiv F=3,1 55°
SD karta až 32GB
Rozměry 132x88x65 mm
Operační teplota -20° až +60°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP