Monokulár Pulsar Challenger GS 3,5x50 noční vidění

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
9 960 Kč
Kód produktu IF1141
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com
Kategorie Monokuláry pro noční vidění
Záruka 3 roky
 

Jádrem nočního vidění Challenger GS 3,5x50 je unikátní kombinace speciálně konstruované optiky a elektro-optického zesilovače obrazu CF-Super, který vytváří obraz vysokého rozlišení zbavený zkreslení běžného pro přístroje Gen.1, s geometricky přesným rozložením v celém zorném poli.

Tato technologie je patentovaná a najdete jí pouze u přístrojů výrobce Yukon Advanced Optics. Tělo přístroje je hermeticky uzavřené což umožňuje jeho použití za nepříznivého počasí (mlha, déšť, prašné prostředí, písečné bouře, atd.).

Noční vidění Challenger GS 2.7x50 je vybaven silným infračerveným přísvitem s tzv. tunelovým efektem (energie záření je soustředěna do rovnoběžného svazku a dosažení maximální vzdálenosti). S použitím IR přísvitu se dá velmi účinně pozorovat detaily na větší vzdálenost při nedostatečném zbytkovém osvětlení. Přístroj má dvě montážní lišty pro instalaci pomocných zařízení (např. vysoce výkonných přísvitů Pulsar IR805 nebo IL808) a závit na stativ. Ovládání má jeden vypínač jak pro zapnutí a vypnutí přístroje tak i pro IR přísvit, přičemž vypínač má bezpečnostní pojistku proti náhodné aktivaci IR přísvitu tak aby nedošlo k nežádoucímu demaskování pozorovatele. Tento noční přístroj doporučujeme především myslivcům k rozpoznávání zvěře ale také k běžnému pozorování přírody v noci, jako vybavení pro turisty, hlídkové a pátrací akce.

 

 NV Gen.1 NV Exelon CF-Super
          Obraz s měničem Gen.1        Obraz s měničem CF-Super
Zvětšení 3,5 x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 11°
EOM CF-Super / EP-33-SF
Vertikální rozlišení 42 řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání 170 m
Průměr výstupní pupily 6 mm
Oční reliéf 12 mm
Provozní doba 50/20 (bez/s IR) hod.
Provozní teplota od -20 do +40 °C
Voděodolnost IP46
Dioptrická korekce ± 4dioptrie
Napájení 3V (CR123)
Rozměry 234x79x57mm
Hmotnost 0.5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP