Noční vidění Yukon Spartan 2x24

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
5 770 Kč
Kód produktu IF1145
Značka Yukon Advanced Optics
Webová stránka značky yukonopticsglobal.com/
Kategorie Monokuláry pro noční vidění
Záruka 3 roky
 

Kompaktní monokuláry nočního vidění řady Spartan jsou určeny k pozorování a orientaci v noci. Ke své činnosti využívají zesílení zbytkového světla, které poskytuje měsíc, hvězdná obloha, vzdálené osvětlení apod. Přístroj má zabudovaný zdroj infračerveného světla, kterým lze přisvicovat objekty na vzdálenost až 150m při nedostatečné intenzitě zbytkového světla nebo jeho úplné absence.

Společným rysem monokuláru řady Spartan je jejích víceúčelovost. Závity ve spodní části dalekohledů jsou určeny k jeho použití s doplňky: ke spojení s náhlavní montáží a nošení na hlavě, k propojení pomocí adaptéru s digitálním fotoaparátem nebo upevnění na stativu. Použitím výkonného infrareflektoru Yukon lze vícenásobně zvýšit efektivní vzdálenost pozorování nočním viděním.

Oblastmi použití dalekohledů pro noční vidění jsou armádní a policejní akce, ochrana a ostraha objektu, pátrání a zachraňování, myslivost a turistika. Bohaté příslušenství dodávané k Spartan rozšiřuje již tradiční oblasti využití nočního vidění na noční fotografování nebo filmování, noční akční hry v terénu např. airsoft, trekball atd.

Široké zorné pole dělá Spartan 2x24 nejlepší variantou pro širší rozhled jak v uzavřených prostorách, tak i v otevřeném terénu.

Tento přístroj je nejlehčí a nejmenší v řadě Spartan, a je vhodný k delším mobilním pozorováním v terénu.

Zvětšení 2 x
Průměr objektivu 24
Zorný úhel 25°
Vertikální rozlišení 36 řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání 120 m
Dioptrická korekce ± 4dioptrie
Napájení 3V (CR123)
Rozměry 142x82x60mm
Hmotnost 0.38kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP