Noční vidění Yukon Spartan 3x42

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
6 390 Kč
Kód produktu IF1146
Značka Yukon Advanced Optics
Webová stránka značky yukonopticsglobal.com/
Kategorie Monokuláry pro noční vidění
Záruka 3 roky
 

Třínásobné zvětšení a vysoce světelný objektiv Spartan 3x42 umožňují s úspěchem používat přístroj k pozorování na velké vzdálenosti. Přitom přístroj zachovává v sobě tradiční přednosti ve váze, kompaktnosti a zůstává kapesní monokulárem.

Tento model je nejvíce univerzálním přístrojem v sérii. Spartan 3x42 - jediný přístroj, který už v základním vybavení můžete být použit s veškerým příslušenstvím Yukon.

Kompaktní monokuláry nočního vidění řady Spartan jsou určené k pozorování a orientaci v noci. Ke své činnosti využívají zesílení zbytkového světla, které poskytuje měsíc, hvězdná obloha, vzdálené osvětlení apod. Přístroj má také zabudovaný zdroj infra světla, kterým lze přisvicovat objekty na vzdálenost 170m při nedostatečné intenzitě zbytkového světla nebo jeho úplné absence.

Společným rysem monokuláru řady Spartan je jejích víceúčelovost. Závity ve spodní části dalekohledů jsou určeny k jeho použití s doplňky: ke spojení s náhlavní montáží a nošení na hlavě, k propojení pomocí adaptéru s digitálním fotoaparátem nebo upevnění na stativ. Použitím výkonného infrareflektoru Yukon lze vícenásobně zvýšit efektivní vzdálenost pozorování nočním viděním.

Oblastmi použití dalekohledů pro noční vidění jsou armádní a policejní akce, ochrana a ostraha objektu, pátrání a zachraňování, myslivost a turistika. Bohaté příslušenství dodávané k monokuláru Spartan rozšiřuje již tradiční oblasti využití nočního vidění na noční fotografování nebo filmování, noční akční hry v terénu např. airsoft, trekball atd.

Na rozdíl od předchozí verze NVMT u přístrojů Spartan byl kompletně přepracován infračervený vyzařovač a elektronické bloky. Výsledkem je o 50% větší dosah základní infrasvítilny a obraz s lepší rozlišitelností.

Zvětšení 3 x
Průměr objektivu 42 mm
Zorný úhel 20°
Vertikální rozlišení 36 řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání 150 m
Dioptrická korekce ± 4dioptrie
Napájení 3V (CR123)
Rozměry 162x82x60mm
Hmotnost 0.5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP