Noční vidění Yukon Spartan 4x50

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
6 850 Kč
Kód produktu IF1148
Značka Yukon Advanced Optics
Webová stránka značky yukonopticsglobal.com/
Kategorie Monokuláry pro noční vidění
Záruka 3 roky
 

Působivé zvětšení a světelnost Spartan 4x50 oceníte při nočním fotografování, vyhledávání a pozorování zvěře.

Kompaktní monokuláry nočního vidění řady Spartan jsou určeny k pozorování a orientaci v noci. Ke své činnosti využívají zesílení zbytkového světla, které poskytuji měsíc, hvězdná obloha, vzdálené osvětlení apod. Přístroj má také zabudovaný zdroj infra světla, kterým lze přisvicovat objekty pozorovaní na vzdálenost 150m při nedostatečné intenzitě zbytkového světla nebo jeho úplné absence.

Společným rysem monokulárů řady Spartan je jejich víceúčelovost. Závity ve spodní časti dalekohledů jsou určeny k jeho použití s doplňky: ke spojení s náhlavní montáži a nošení na hlavě, k propojení pomocí adaptéru s digitálním fotoaparátem nebo upevnění na stativ. Použitím výkonného infrareflektoru Yukon lze vícenásobně zvýšit efektivní vzdálenost pozorování nočním viděním.

Oblastmi použití dalekohledů pro noční vidění jsou armádní a policejní akce, ochrana a ostraha objektu, pátrání a zachraňování, myslivost a turistika. Bohaté příslušenství dodávané k monokuláru Spartan rozšiřuje již tradiční oblasti využití nočního vidění na noční fotografování nebo filmování, noční akční hry v terénu např. airsoft , trekball atd.

Na rozdíl od předchozí verze NVMT u přístrojů Spartan byl kompletně přepracován infračervený vyzařovač a elektronické bloky. Výsledkem je o 50% větší dosah základní infrasvítilny a obraz s lepší rozlišitelností.

Zvětšení 4 x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 15°
Vertikální rozlišení 36 řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání 180 m
Dioptrická korekce ± 4dioptrie
Napájení 3V (CR123)
Rozměry 191x82x60mm
Hmotnost 0.6kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
BUNATY UOVISION HIKMICRO PARD FOMEI PULSAR YUKON REFLECTA LEVENHUK DNP